Zakres cenowy:

Cena

215 zł - 1549 zł

Stoły

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

stół rozkładany,stół do kuchni,stoły,stoły kuchenne,stoły rozkładane

Stoły Jest 58 produktów.

na stronę
Stoły

Stół to niesamowicie ważny element, który znajduje się w każdej jadalni bądź kuchni. Pełni znaczącą rolę w codziennym życiu rodziny, a także może być przydatny w przypadku wizyty gości. Ustawiony w centralnym miejscu pomieszczenia może stanowić ciekawy element dekoracyjny. Mebel ten mocno charakteryzuje pomieszczenie i określa jego rolę w całym...

Stół to niesamowicie ważny element, który znajduje się w każdej jadalni bądź kuchni. Pełni znaczącą rolę w codziennym życiu rodziny, a także może być przydatny w przypadku wizyty gości. Ustawiony w centralnym miejscu pomieszczenia może stanowić ciekawy element dekoracyjny. Mebel ten mocno charakteryzuje pomieszczenie i określa jego rolę w całym domostwie. Wybierając stół do mieszkania lub domu należy kierować się wymiarami pomieszczenia, w którym finalnie ma się znaleźć.
Oferujemy szeroki wybór kształtów i kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnie pasującego do jego wnętrza. W połączeniu z krzesłami stół stanowi wygodne miejsce do spożywania codziennych posiłków. Oferta naszego sklepu zawiera stoły klasyczne, drewniane i nowoczesne - kwadratowe, prostokątne, a także okrągłe. Dzięki temu idealnie wpiszą się w gusta każdego klienta. Różne wymiary stołów - duże i małe, mieszczące 4, 6, a po rozłożeniu nawet 12 osób sprawiają, że pasują do każdego pomieszczenia. Posiadamy w swojej ofercie coś dla wielbicieli stylu vintage - stoły ze zdobionymi nóżkami, a także coś dla wielbicieli prostoty, klasyki i nowoczesności. 

Więcej