Wybierz parametry:

Cena

47 zł - 280 zł

Szerokość

35 - 143

Wysokość

18 - 60

Głębokość

18 - 40

Półki

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 10 lub 15 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

półki,półka,półki do pokoju,meble pokojowe,meble do pokoju,naścienne,wiszące

Półki (28 produktów)

Półki

Półka to dobre rozwiązanie na uzupełnienie przestrzeni. Może być fajnym elementem dekoracyjnym, na którym można umieścić ramki ze zdjęciami, czy inne elementy ozdobne, a także może eksponować domową biblioteczkę. Pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni, ale jednocześnie sprawiają, że puste ściany nabierają wyrazu i niesamowitego charakteru. Peł...

Półka to dobre rozwiązanie na uzupełnienie przestrzeni. Może być fajnym elementem dekoracyjnym, na którym można umieścić ramki ze zdjęciami, czy inne elementy ozdobne, a także może eksponować domową biblioteczkę. Pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni, ale jednocześnie sprawiają, że puste ściany nabierają wyrazu i niesamowitego charakteru. Pełnią także rolę funkcjonalną - dają dodatkową przestrzeń do przechowywania. 

Oferowane przez nas półki to rozwiązania klasyczne i nowoczesne, mniejsze i większe. Każdy znajdzie tutaj coś, co spełni jego oczekiwania i wymogi. Posiadamy półki w standardowych, meblarskich barwach, a także w bardziej wyrazistych i odważnych kolorach. Wyróżniają się także ciekawymi kształtami, albo wręcz przeciwnie bardzo minimalistycznym wyglądem. Idealnie komponują się z meblami w salonie, sypialni, czy z wystrojem innego rodzaju pomieszczeń. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej