Wybierz parametry:

Cena

126 zł - 550 zł

Szerokość

60 - 144

Wysokość

30 - 77

Głębokość

55 - 80

Ławy pokojowe

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 10 lub 15 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

ława,ławy,wystrój,aranżacja,pokój dzienny,salon

BEST SELLERS

Ławy pokojowe (55 produktów)

na stronę

Ławy pokojowe

Ławy pokojowe to kategoria bardzo uniwersalna. Jest to typ mebla nadający się do każdego pomieszczenia. Idealnie spisze się w małych przestrzeniach, przytulnych salonach, czy pokojach nastolatków. Będzie przydatnym meblem w każdej sytuacji - w codziennym odpoczynku na kanapie przed telewizorem, a także podczas wizyty gości. Ława może stanowić g...

Ławy pokojowe to kategoria bardzo uniwersalna. Jest to typ mebla nadający się do każdego pomieszczenia. Idealnie spisze się w małych przestrzeniach, przytulnych salonach, czy pokojach nastolatków. Będzie przydatnym meblem w każdej sytuacji - w codziennym odpoczynku na kanapie przed telewizorem, a także podczas wizyty gości. Ława może stanowić główny element salonu, a więc co za tym idzie może być też niesamowitym detalem wystroju wnętrz.

W swojej ofercie posiadamy proste, klasyczne ławy, które idealnie dopasują się do wystroju każdego pomieszczenia. Mamy również do zaoferowania Państwu bardziej designerskie i nowoczesne formy, które swoim niekonwencjonalnym wyglądem przyciągną uwagę każdego domownika lub gościa. Oferowane przez nas ławy pokojowe mogą być uzupełnieniem salonu idealnie współgrającym z kanapą, czy narożnikiem. Designerski wygląd naszych produktów wyróżnia ofertę naszego sklepu spośród innych. Nasza oferta to szeroki wybór ław małych, średnich, dużych - każdy znajdzie u nas mebel odpowiadający jego wymaganiom.

Więcej