Zakres cenowy:

Cena

1718 zł - 5490 zł

Sypialnia

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

meble do sypialni,meble sypialniane,sypialnia,komplet mebli do sypialni,nowoczesna sypialnia

Sypialnia Jest 33 produktów.

Sypialnia

Sypialnia to zdecydowanie jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu lub mieszkaniu. Jego aranżacja znacząco wpływa na komfort wypoczynku i snu, co zaś wpływa na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Sypialnia powinna być przytulna i zapewniać wyciszenie po ciężkim dniu. Odpowiednio dobrany kolor ścian, dodatki i meble zapewnią dopasowanie syp...

Sypialnia to zdecydowanie jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu lub mieszkaniu. Jego aranżacja znacząco wpływa na komfort wypoczynku i snu, co zaś wpływa na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Sypialnia powinna być przytulna i zapewniać wyciszenie po ciężkim dniu. Odpowiednio dobrany kolor ścian, dodatki i meble zapewnią dopasowanie sypialni do stylistyki całego mieszkania.

Oferujemy meble sypialniane w wielu stylach. Z nami urządzisz sypialnię w stylu klasycznym, nowoczesnym, a także przykładowo w stylu prowansalskim. Meble dostępne w naszym sklepie zostały stworzone z najwyższą dbałością o szczegóły, tak by zapewniać wysoki komfort używania mebli każdego dnia. Stworzone przez nas kompozycje pozwalają na doskonałe zachowanie porządku, pojemne szafy przechowają ubrania, pościele, ręczniki, czy też koce, a wbudowane w łóżka skrzynie dają dodatkową powierzchnię do przechowywania. 

Fronty wykonane w wysokim połysku nadają nowoczesności Twojej sypialni, a niebanalne połączenie wysokiego połysku z matowym, drewnianym deseniem nadają pomieszczeniu oryginalności. Proponowane przez nas meble to zestawy zawierające łóżko, stoliki nocne, komodę i szafę. Wybrane modele posiadają pojemnik na pościel, oświetlenie LED, a szafy wyposażone są w duże lustro.

Więcej