Wybierz parametry:

Cena

245 zł - 1735 zł

Szerokość

80 - 214

Wysokość

70 - 145

Głębokość

35 - 45

Komody

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 10 lub 15 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

komoda,pojemna komoda,komoda pokojowa,komoda do pokoju,komoda z szufladami,nowoczesna komoda

Komody (82 produktów)

na stronę

Komody

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie? Komody z naszej oferty zapewnią Ci dodatkową przestrzeń zamkniętą w ładnym i przemyślanym wyglądzie. Funkcjonalne komody, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Duży wybór szerokości pozwoli na dopasowanie komody do każdego wnętrza. Komoda to mebel praktyczny, a jednocześnie niezbędny elem...

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie? Komody z naszej oferty zapewnią Ci dodatkową przestrzeń zamkniętą w ładnym i przemyślanym wyglądzie. Funkcjonalne komody, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Duży wybór szerokości pozwoli na dopasowanie komody do każdego wnętrza. Komoda to mebel praktyczny, a jednocześnie niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Wybór komody do mieszkania jest definiowany przez wygląd pomieszczenia, w którym ma się znaleźć, a także przez cechy funkcjonalne.

W swojej ofercie posiadamy komody całkowicie zabudowane, podzielone na półki i szuflady, a także te częściowo otwarte i przeszklone. Wybrane modele posiadają oświetlenie LED, a fronty wykonane w wysokim połysku nadają im nowoczesnego wyglądu. Propozycje wykonane w połączeniu wysokiego połysku z matowymi elementami dodadzą Twojemu pomieszczeniu oryginalności. Różnorodność stylów, wymiarów i kolorów to słowa cechujące nasz asortyment. Komody wykonane są z najwyższą dbałością o detale.

Więcej