Wybierz parametry:

Cena

348 zł - 881 zł

Szerokość

110 - 185

Wysokość

34 - 59

Głębokość

37 - 54

Szafki RTV

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

stolik RTV ,komoda RTV,szafka RTV,szafka pod telewizor,nowoczesna komoda

Szafki RTV (24 produktów)

Szafki RTV

Szafka RTV to niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Pozwala na wyeksponowanie telewizora w salonie i sprawia, że jego oglądanie staje się bardzo wygodne. Odpowiednie zaaranżowanie szafki RTV sprawia, że pomieszczenie, w którym się znajduje może być niesamowicie przytulne i sprzyjać odpoczynkowi, a także rodzinnym lub towarz...

Szafka RTV to niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Pozwala na wyeksponowanie telewizora w salonie i sprawia, że jego oglądanie staje się bardzo wygodne. Odpowiednie zaaranżowanie szafki RTV sprawia, że pomieszczenie, w którym się znajduje może być niesamowicie przytulne i sprzyjać odpoczynkowi, a także rodzinnym lub towarzyskim spotkaniom. Fronty szafek RTV wykonane w wysokim połysku nadają całemu pomieszczeniu nowoczesnego charakteru, a oświetlenie LED sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne. 

Szafki RTV z naszej oferty to meble pojemne o różnych wymiarach, dzięki czemu doskonale będą pasowały do każdego pomieszczenia. Szklane elementy w wybranych modelach sprawiają, że meble przyciągają uwagę. Wszystkie szafki powstały z najwyższą dbałością o detale i najwyższą jakość wykonania. Kupując w naszym sklepie masz gwarancję najniższej ceny za bardzo wysoką jakość.

Więcej