Wybierz parametry:

Cena

248 zł - 2576 zł

Długość

90 cm - 305 cm

Szerokość

62 cm - 235 cm

Wysokość

58 cm - 100 cm

Pojemnik na pościel

Kanapy i sofy

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

sofa,kanapa,wersalka,leżanka,narożnik,z pojemnikiem na pościel,z funkcją spania,z funkcją rozkładania,narożnik tapicerowany

Kanapy i sofy Jest 128 produktów.

na stronę

Kanapy i sofy

Kanapa lub sofa to obowiązkowy element każdego salonu. Tworzy wygodną powierzchnię do wypoczynku, oglądania telewizji, czytania książki, czy też sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzi. Tego rodzaju mebel tapicerowany to centralne miejsce każdego pokoju dziennego. Obecność kanapy lub sofy w salonie to obowiązkowy element podstawowy każdej aranżac...

Kanapa lub sofa to obowiązkowy element każdego salonu. Tworzy wygodną powierzchnię do wypoczynku, oglądania telewizji, czytania książki, czy też sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzi. Tego rodzaju mebel tapicerowany to centralne miejsce każdego pokoju dziennego. Obecność kanapy lub sofy w salonie to obowiązkowy element podstawowy każdej aranżacji. Najważniejsze cechy podczas dokonywania wyboru kanapy to wygoda oraz funkcjonalność. Mebel ten powinien umożliwić codzienny wypoczynek po ciężkim dniu, jak również powinien doskonale komponować się z pozostałymi meblami znajdującymi się w pokoju dziennym. 

W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór kanap klasycznych, których wygląd i kolorystyka idealnie wpiszą się w każde wnętrze, ale także coś dla miłośników nowoczesnej stylistyki. Wzorzyste tkaniny zapewniają niekonwencjonalny wygląd i wyróżniają mebel na tle innych. Nasze kanapy i sofy doskonale nadają się do salonów, ale także do pokoju nastolatka. Umożliwiamy wybór obicia kanapy/sofy. Do każdego produktu dołączone są w zestawie poduszki, które posiadają pokrowiec na zamek. Ułatwia to utrzymanie ich w czystości. 

Nasza oferta to kanapy i sofy, które mogą pełnić funkcje spania. Posiadają możliwość rozkładania, co zapewnia wygodny wypoczynek w nocy. Dodatkowo wybrane modele posiadają pojemnik na pościel, co stwarza dodatkową przestrzeń do przechowywanie i ułatwia utrzymanie porządku. 

Więcej