Wybierz parametry:

Cena

218 zł - 1814 zł

Szerokość

40 - 214

Wysokość

40 - 154

Głębokość

30 - 80

Komody

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 10 lub 15 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

komody,komody do salonu,komody do pokoju,nowoczesne komody,tanie komody

BEST SELLERS

Komody (268 produktów)

na stronę

Komody

Komoda to uniwersalny mebel, który wyglądem i funkcjonalnością wpisuje się w założenia wielu pomieszczeń. Doskonale sprawdza się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Stanowi fantastyczny element dekoracyjny każdego pokoju, przy czym ułatwia segregowanie i przechowywanie rzeczy. Wybór komody cechuje się bardzo indywidualnymi pr...

Komoda to uniwersalny mebel, który wyglądem i funkcjonalnością wpisuje się w założenia wielu pomieszczeń. Doskonale sprawdza się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Stanowi fantastyczny element dekoracyjny każdego pokoju, przy czym ułatwia segregowanie i przechowywanie rzeczy. Wybór komody cechuje się bardzo indywidualnymi preferencjami. 

W ofercie naszego sklepu znajdą coś dla siebie miłośnicy wielu stylów. Proponujemy klasyczne, stonowane komody, ale również nowoczesne, wyróżniające się połyskującymi frontami, oświetleniem LED i odważną kolorystyką. Niekonwencjonalnymi propozycjami są zdecydowanie komody, które łączą w sobie te dwa style - w jednym meblu zestawiony jest drewniany deseń z błyszczącym frontem. Doskonale dobrane uchwyty nadają naszym produktom ostatecznego, niebanalnego wyglądu.

Każdy znajdzie coś idealnego do swojego wnętrza. Posiadamy komody w różnych wymiarach, dlatego oprócz dopasowania do wystroju danego pomieszczenia, nasze komody doskonale wpiszą się w małe, duże i średnie wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej