Zakres cenowy:

Cena

57 zł - 5490 zł

Sypialnie systemy

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

meble do sypialni,meble sypialniane,komplety mebli do sypialni,komplet mebli do sypialni,nowoczesna sypialnia

Sypialnie systemy Jest 72 produktów.

na stronę

Sypialnie systemy

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu lub mieszkaniu. Jego wystrój powinien być przytulny, aby zapewniać maksymalny komfort podczas snu. Doskonale urządzona sypialnia według własnych upodobań sprawia, że odpoczynek staje się przyjemny i pozwala na pełną regenerację po ciężkim dniu. Meble trafiające w gust domownika zdecydo...

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu lub mieszkaniu. Jego wystrój powinien być przytulny, aby zapewniać maksymalny komfort podczas snu. Doskonale urządzona sypialnia według własnych upodobań sprawia, że odpoczynek staje się przyjemny i pozwala na pełną regenerację po ciężkim dniu. Meble trafiające w gust domownika zdecydowanie poprawiają nastrój. 

Uwzględniając wszystkie wyżej wymienione kryteria, a przede wszystkim wymiary pomieszczenia, w którym ma powstać sypialnia powstaje pokój idealny. Systemy sypialniane zapewniają wygodę i funkcjonalność. Oferowane przez nas zestawy mebli to asortyment zróżnicowany pod względem wyglądu, stylu wykonania, a także wielkości i zawartości poszczególnych elementów. Dzięki szerokiej ofercie zawierającej ogromny wybór mebli w różnych stylach i kolorach, zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w asortymencie meble klasyczne i proste, a także te bardziej zwracające uwagę swoim nowoczesnym wyglądem. 

Oferujemy pełne zestawy sypialniane, w których skład wchodzi łóżko, duża szafa, komoda, szafki nocne, a nawet toaletka. Oprócz tego sprzedawane przez nas łóżka, szafy i komody dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego każdy bez problemu znajdzie coś, co idealnie pasuje do jego wnętrza. Nasze meble występują w klasycznych, drewnianych kolorystykach, ale również w nieco bardziej wyrazistych kolorach, z dodatkiem połyskującego frontu, a także w wykonaniu z ekoskóry. 

 

Więcej