Zakres cenowy:

Cena

70 zł - 1144 zł

Systemy łazienkowe

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 10 lub 15 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

meble do łazienki,meble łazienkowe,szafki do łazienki,szafki z lustrem,szafka z umywalką

BEST SELLERS

Systemy łazienkowe (35 produktów)

Systemy łazienkowe

Łazienka to niesamowicie istotne pomieszczenie znajdujące się w każdym domu. Jego aranżacja jest dokładnie tak samo ważna, jak pozostałych pomieszczeń. Na łazienkę zazwyczaj przeznacza się najmniejsze pomieszczenie w całym domu, dlatego jego umeblowanie jest tak bardzo istotne. Ogromne znaczenie mają tu wymiary, dlatego zakupy w naszym sklepie ...

Łazienka to niesamowicie istotne pomieszczenie znajdujące się w każdym domu. Jego aranżacja jest dokładnie tak samo ważna, jak pozostałych pomieszczeń. Na łazienkę zazwyczaj przeznacza się najmniejsze pomieszczenie w całym domu, dlatego jego umeblowanie jest tak bardzo istotne. Ogromne znaczenie mają tu wymiary, dlatego zakupy w naszym sklepie to doskonały wybór.

Oferujemy systemy łazienkowe w różnych wymiarach. Odrębne elementy pozwalają na dowolny montaż w każdym pomieszczeniu. Wąskie szafki stwarzają dużą powierzchnię nadającą się do przechowywania, jednocześnie zaoszczędzając przestrzeń. Zakup oferowanych przez nas mebli łazienkowych zagwarantuje ci idealne zagospodarowanie przestrzeni, stwarzając przy tym dużo miejsca na przechowywanie niezbędnych w łazience przedmiotów. Od teraz Twoja łazienka będzie charakteryzowała się ładem, porządkiem i czystością, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się wieczornym relaksem. 

W swoim asortymencie posiadamy rozmaity wybór mebli. Proponujemy klasyczne i stonowane systemy łazienkowe, jak i te bardziej nowoczesne, które charakteryzują się błyszczącymi frontami, odważnymi i wyrazistymi kolorami, a także oświetleniem LED, które wieczorem tworzy niesamowity klimat do wieczornej, relaksującej kąpieli. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej