Wybierz parametry:

Cena

198 zł - 649 zł

Szerokość

50 - 160

Wysokość

46 - 190

Głębokość

50 - 100

Biurka

rabat na meble przy kolejnym zakupie

hurtownia tkanin mirtex24

szybka dostawa mebli w 10 lub 15 dni

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

biurko,biurko młodzieżowe,meble młodzieżowe,meble do pokoju,meble pokojowe

BEST SELLERS

Biurka (32 produktów)

Biurka

Biurko to obowiązkowy element wyposażenia każdego pokoju dziecka i nastolatka. Młodzież potrzebuje idealnie skomponowanego miejsca do wypoczynku, które zapewni mu komfortową pozycję do nauki. Pokój taki powinien być dokładnie rozplanowany, a poszczególne detale znajdujące się w nim powinny ze sobą współgrać, by ułatwiać codzienne funkcjonowanie...

Biurko to obowiązkowy element wyposażenia każdego pokoju dziecka i nastolatka. Młodzież potrzebuje idealnie skomponowanego miejsca do wypoczynku, które zapewni mu komfortową pozycję do nauki. Pokój taki powinien być dokładnie rozplanowany, a poszczególne detale znajdujące się w nim powinny ze sobą współgrać, by ułatwiać codzienne funkcjonowanie. Zazwyczaj pokój młodzieżowy charakteryzuje się kilkoma strefami, które przeznaczone są do konkretnych czynności. 

Nasze biurka to produkty spełniające wszelkie wymogi. Posiadamy w swojej ofercie takie, które składają się tylko z blatu. Jednocześnie możemy zaproponować też bardziej rozbudowane wersje - posiadające szereg półek i szuflad. Nasz asortyment to także biurka idealne do ustawienia komputera. Szeroki wybór zapewni dopasowanie do każdego stylu i wystroju wnętrz. Doskonale pasują do szaf, komód i łóżek znajdujących się w pokojach młodzieżowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej