Wybierz parametry:

Cena

303 zł - 1420 zł

Powierzchnia spania

Szerokość

78 cm - 205 cm

Długość

144 cm - 258 cm

Wysokość

50 cm - 183 cm

Łóżka

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

łóżko,łóżko dziecięce,łóżko młodzieżowe,łóżko piętrowe,łóżko parterowe,łóżko dla dziecka

Łóżka Jest 30 produktów.

Łóżka

Łóżko, łoże, łóżeczko jakbyśmy go nie nazywali tak samo ważna będzie jego rola. W tym miejscu przyszykowaliśmy dla Was ofertę nie tylko wyjątkowo komfortowych łóżek, ale również atrakcyjnych wizualnie. Dziecięce marzenia napędzane bajkowymi i baśniowymi motywami mogą odnaleźć swoje odzwierciedlenie właśnie w naszym sklepie. Łóżko samochód dla c...

Łóżko, łoże, łóżeczko jakbyśmy go nie nazywali tak samo ważna będzie jego rola. W tym miejscu przyszykowaliśmy dla Was ofertę nie tylko wyjątkowo komfortowych łóżek, ale również atrakcyjnych wizualnie. Dziecięce marzenia napędzane bajkowymi i baśniowymi motywami mogą odnaleźć swoje odzwierciedlenie właśnie w naszym sklepie. Łóżko samochód dla chłopca, a może różowy łóżkowy pałacyk dla twojej małej księżniczki? Znajdziesz je u nas i to w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Być może szukasz łóżka do małego pokoiku w bloku? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę łóżek z praktyczną wysuwaną szufladą, która maksymalnie wykorzysta przestrzeń. Skrzynie i schowki - można w nich schować zabawki lub inne przedmioty, których w pokojach dzieci i młodzieży jest naprawdę sporo. Wygodne i komfortowe materace dobrej jakości zapewnią dziecku odpowiedni wypoczynek, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. 

Zadbaliśmy o tak bogaty i kompletny asortyment, aby zbudować kompleksową ofertę, która pozwoli na wybranie łóżka idealnego dla twojego dziecka. Mamy nadzieję, że udało nam się zaspokoić twoje oczekiwania. 

Więcej