Wybierz parametry:

Cena

744 zł - 746 zł

Powierzchnia spania

Szerokość

85 cm - 205 cm

Długość

169 cm - 258 cm

Wysokość

128 cm - 183 cm

Łóżka piętrowe

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

Promocje

łóżko,łóżko piętrowe,łóżko młodzieżowe,łóżko do pokoju dziecięcego,łóżko do sypialni

Łóżka piętrowe Jest 1 produkt.

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe to idealny wybór, jeśli powierzchnia Twojego mieszkania jest ograniczona. Wymaga to dokładnej aranżacji i przemyślenia każdego kawałka powierzchni, tak by mały pokój był funkcjonalny i wygodny dla dwójki dzieci. Idealnym rozwiązaniem są nowoczesne łóżka piętrowe, które wyróżniają się ciekawym wyglądem i kolorystyką, co ma przewag...

Łóżka piętrowe to idealny wybór, jeśli powierzchnia Twojego mieszkania jest ograniczona. Wymaga to dokładnej aranżacji i przemyślenia każdego kawałka powierzchni, tak by mały pokój był funkcjonalny i wygodny dla dwójki dzieci. Idealnym rozwiązaniem są nowoczesne łóżka piętrowe, które wyróżniają się ciekawym wyglądem i kolorystyką, co ma przewagę nad łóżkami piętrowymi z ubiegłych lat. Rozwiązanie takie sprawia, że w końcu łóżko piętrowe nie przytłacza przestrzeni, a staje się jej elementem dekoracyjnym.

Oferowane przez nas łóżka to propozycje nowoczesne i funkcjonalne. Oprócz wyglądu, który zdobi pokój, posiadają także schowki i skrzynie. Ułatwia to przechowywanie i utrzymanie porządku w pokoju dziecka lub nastolatka. Jest to dobre rozwiązanie przy posiadanej ilości rzeczy przez nasze pociechy. Niestandardowy wygląd łóżka piętrowego zachwyci każde dziecko i sprawi, że będzie ono chętnie w nim przebywało. Oprócz pięknego wyglądu nasze łóżka to także, dzięki materacom niesamowity komfort i wygoda spania. 

Więcej