Meble Balio

(22 produktów)

Meble Balio

Salon jest wizytówką naszego domu i mieszkania, to w nim odpoczywamy, przyjmujemy gości i spędzamy czas z rodziną. Warto więc zadbać o to, aby przestrzeń dzienna była nie tylko komfortowa i ładna, ale także funkcjonalna. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby są meble pokojowe Balio. Proste geometryczne kształty i stonowana kolorystyka idealnie dopełni aranżację wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim.
Linia Balio oferuje szeroki wybór mebli, wśród nich m.in.:
- nowoczesne komody, które uporządkują przestrzeń. W ich wnętrzu znajdują się praktyczne półki i szuflady, w których z łatwością przechowasz podręczne akcesoria,
- szafa dwudrzwiowa i jednodrzwiowa wyróżniają się przemyślaną powierzchnią przechowywania. Wewnątrz szaf sprytnie wydzielono strefę zawieszania oraz półki na odzież złożoną w klasyczną kostkę,
- witryny doskonale wyeksponują twoje ulubione dodatki i rodzinne pamiątki. Korzystając z dodatkowej możliwości doposażenia witryn w oświetlenie LED, efektownie podkreślisz walory swojej aranżacji.
- stół rozkładany będzie gromadzić twoją rodzinę przy wspólnym posiłku. Stanie się też niezastąpionym miejscem spotkań w gronie przyjaciół oraz nieodłącznym elementem rodzinnych uroczystości.
Ponadto linia Balio to także ława, zgrabny stolik kawowy na nóżkach oraz szafka RTV, a także modne dodatki: półka wisząca i lustro.
Meble do salonu dostępne są w wielu praktycznych konfiguracjach. Wybierz gotowy system lub samodzielnie skomponuj wyposażenie pokoju dziennego, korzystając z szerokiej oferty pojedynczych mebli.

Zobacz też

  1. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  2. Najczęściej wybierane przez Polaków narożniki.
  3. Komody w nowoczesnym wydaniu.

    Ostatnie komentarze klientów: