Filtry

Cena

135 zł - 3450 zł

Szerokość

60 cm - 145 cm

Wysokość

30 cm - 80 cm

Głębokość

40 cm - 85 cm

Stoliki kawowe

Stoliki kawowe (59 produktów)

Stoliki kawowe

Stoliki kawowe to centrum życia w salonie. To właśnie wokół niego ustawiamy kanapę, fotele czy narożnik. To tak mały mebel, że aż niedoceniany, a przecież gdzie odbyłaby się kawa z przyjaciółmi? Gdzie położymy miskę popcornu podczas wieczornego seansu filmowego jak nie na stoliku. Nasza oferta nie ma problemu z doborem stolików kawowych. Mamy ich aż ponad 80!

Stoliki kawowe do salonu

Odpowiednio dobrany stolik kawowy do salonu może całkowicie zmienić jego charakter. Ogromny wybór stolików od szklanych, przez drewniane aż do industrialnego połączenia drewna ze stalą sprawia, że mamy ogromne pole do popisu. Jednak strona praktyczna jest równie ważna co wizualna. Stąd znajdziesz u nas stolik kawowy z półką, a także stolik z szufladą. W ten sposób możesz schować pilot do telewizora, książkę czy czasopisma. I co ważne zyskasz dodatkową powierzchnię. Również osoby, które lubią jadać posiłki w salonie, stolik kawowy jest świetnym rozwiązaniem.

Bardzo praktyczną funkcją stolików kawowych jest możliwość rozłożenia. Wtedy to przy większej wizycie gości otrzymamy więcej miejsca. Stoliki kawowe są małe i poręczne. W każdej chwili przeniesiemy je do innego pokoju. Zobacz stoliki kawowe w różnych stylach od nowoczesnego po skandynawski!

Zobacz też:

Stolik kawowy do salonu

Podręczny stolik kawowy do salonu

Czym byłby wygodny narożnik bez towarzystwa podręcznego stolika kawowego w salonie? Nawet najmniejszych rozmiarów, stolik kawowy stworzy doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego salonu.

Zobacz więcej

Stoliki kawowe i ławy

Praktyczne stoliki do salonu

Spotkanie przy kawie ze znajomymi, wieczór w rodzinnym gronie przed telewizorem czy relaks z książką w ręku - co łączy te sprawy? Stolik kawowy!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: