Komody(21 produktów)

Komody

Decydując się na komody od Meble Forte wybierasz wysoką jakość, dbałość o szczegóły oraz modny design. Marka oferuje kilka kolekcji spośród których możesz wybrać komody o różnym przeznaczeniu oraz stylu, w którym zostały wykonane.

Komody cieszą się ogromną popularnością w kontekście wyposażenia sypialni. Komody do sypialni najczęściej posiadają szuflady. Komoda z szufladami świetnie sprawdzi się do przechowywania bielizny, którą z łatwością posegregujesz. Wśród dostępnej oferty znajdują się gotowe zestawy mebli do sypialni, które oprócz łóżka i pojemnej szafy posiadają właśnie komody.

Komody do salonu wyróżniają się większą swobodą kształtów i rozwiązań. Wśród nich częściej znajdują się modele, które posiadają szafki oraz półki. Ciekawym rozwiązaniem są również modele wyposażone w przeszklone fronty. Ten rodzaj komody świetnie zastąpi witryny i wyeksponuje zastawę obiadową.

Ponadto komoda to również dobry wybór do przedpokoju czy pokoju młodzieżowego. Natomiast do pokoju dziecka warto wybrać komodę z kolorowymi akcentami.

Komody od Meble Forte to również szeroki wybór stylów. Oczywiście najpopularniejsze są modele nowoczesne. Nowoczesne komody posiadają wykończenia na wysoki połysk oraz prostą i minimalistyczną formę. Jeśli jednak planujesz urządzić pomieszczenie w stylu bardziej tradycyjnym lub z nutą elegancji, to również znajdziesz odpowiednią komodę wśród oferowanych modeli.

Zobacz też:

nowoczesne komody

Komody w nowoczesnym wydaniu.

Komody w nowoczesnym wydaniu. Zobacz jakie modele są modne!

Zobacz więcej

nowoczesne komody

Białe komody – modne sposoby na przechowywanie

Przegląd najładniejszych białych komód. Zobacz co jest modne!

Zobacz więcej

sypialnia na poddaszu

Sypialnia na poddaszu

Zobacz jak urządzić sypialnię na poddaszu. Inspiracja!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: