Ławy i stoliki(5 produktów)

Ława do salonu Trass TRAT51

385 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik okolicznościowy Duro SVOT22

580 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Ławy i stoliki

Doskonały salon to zasługa wielu elementów, w tym również stolika kawowego, który umożliwi Ci celebrowanie przyjemnych chwil z filiżanką kawy. Wybór odpowiedniego modelu zależy od takich elementów jak wystrój i styl wnętrza.

Największą popularnością cieszą się modele, które nawiązują do stylu nowoczesnego. Można je rozpoznać po prostej formie oraz wykończeniu na wysoki połyk. Kolejny, modny trend to stoliki kawowe w stylu skandynawskim, charakteryzują się połączeniem bieli oraz naturalnej faktury drewna. Natomiast stoliki kawowe od Meble Forte stawiają na praktyczność. Posiadają optymalną wysokość, która doskonale będzie współgrać z narożnikiem lub dopasuje się do kanapy. Kolejny ważny akcent to półki umieszczone pod blatem stolika. Półka z pewnością przyda się do przechowywania pilota, książki czy cukierniczki.

Ponadto stoliki kawowe od Meble Forte wyróżniają się wysoką jakością. Cel ten został osiągnięty, dzięki zastosowaniu materiałów z najwyższej półki. A dopełnieniem całości jest dbanie o każdy szczegół oraz podążanie za trendami oraz dobrym stylem.

Zobacz też:

stolik kawowy

Stolik kawowy do salonu – 4 aranżacje

Stolik kawowy do salonu modny w 2018 roku? Zobacz, co znaleźliśmy. Ławy i stoliki kawowe w stylu skandynawskim, industrialnym, nowoczesnym!

Zobacz więcej

nowoczesny stolik kawowy

Nowoczesny stolik kawowy – jak wybrać?

Nowoczesny stolik kawowy to niełatwy wybór. Olbrzymia ilość form, kolorów i materiałów. Od oferty nowoczesnych stolików kawowych można dostać zawrotu głowy.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów:

Aktualnie nie ma komentarzy.