×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Kashmir

(15 produktów)

Meble Kashmir

Kashmir to meble kojarzone ze słońcem, zapachem lawendy i wakacyjnym klimatem. System ten wykonany został w stylu prowansalskim, tworząc we wnętrzach poczucie swobody i relaksu.
Meble te charakteryzują się jasną kolorystyką, która z pewnością powiększy optycznie niewielkie wnętrze, nadając mu lekkości i świeżości.
Niepowtarzalnie wykonane fronty mebli, wyraziste wieńce oraz masywne nóżki i cokoły napełniają miejsce niezwykłym, południowym klimatem.
Materiały, z których meble Kashmir zostały wykonane, nawiązują do naturalnych surowców: płyta laminowana w odpowiedniej kolorystyce oraz uchwyty w kolorze postarzanego srebra.
Urządzając salon meblami Kashmir, stworzysz wnętrze pełne ciepła i sielskiego klimatu, który sprzyja życiu rodzinnemu i towarzyskiemu.
System ten składa się z szafek RTV, komód, szaf ubraniowych, witryn, stolika kawowego, stołu, krzeseł i półki.

Zobacz też

  1. Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!
  2. Telewizor w salonie | Szafka RTV czy ściana?
  3. Meble do salonu w różnych stylach – podążamy za trendami.

    Ostatnie komentarze klientów: