×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Fes

(22 produktów)

Meble młodzieżowe Fes

Meble młodzieżowe Fes to połączeniu stylu oraz nowoczesności. Za efekt ten, odpowiada zestawienie barw: popiel w matowym wydaniu oraz połyskującej bieli. Wszystkie meble z tej kolekcji charakteryzują się przemyślaną konstrukcją, co zapewnia optymalną funkcjonalność!

Na szczególną uwagę zasługują regały. Na tle innych mebli, z tej samej kategorii, wyróżniają się ciekawym i oryginalnym układem półek. Dzięki temu regał jest nie tylko funkcjonalny, ale również stanowi ozdobę pokoju i wspaniały sposób eksponuje kolekcję książek.

Meble z kolekcji Fest możesz zakupić, każdy osobno lub w zestawie:

przykładowy zestaw to:

  • komoda, sprawdzi się do przechowywania ubrań i bielizny, a także szkolonych książek. Komoda to ciekawe i funkcjonalne uzupełnienie pokoju młodzieżowego.
  • łóżko, wygodne łóżko to podstawa zdrowego oraz regenerującego snu, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju dziecka.
  • szafa na ubrania jest niezbędnym elementem każdej sypialni. Odpowiednia ilość półek oraz drążek na wieszaki, ułatwi zachowanie porządku w szafie.

Zobacz też

  1. Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?
  2. 5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju.

    Ostatnie komentarze klientów: