Meble młodzieżowe Temero(21 produktów)

Meble młodzieżowe Temero

Meble młodzieżowe Temero wyglądem nawiązują do modnego trendu skandynawskiego! Cechą charakterystyczną mebli są wysokie nóżki wykonane z tworzywa imitującego drewno. Wyglądają stylowo oraz zapewniają meblom młodzieżowym stabilność. Akcent drewna pojawia się również na bocznych / przednich frontach mebli.

Meble Temero do pokoju młodzieżowego dostępne są w dwóch kombinacjach kolorystycznych. Pierwsza to: dąb złoty + grafit i biel. Taki układ kolorystyczny jest uniwersalny. Sprawdzi się zarówno w sypialni nastolatka jak i nastolatki. Drugi rodzaj wybarwienia to dąb biały z dusk blue (błękitnym). Zdecydowanie bardziej dziewczęca wersja kolorystyczna – idealna do pokoju nastolatki. Meble młodzieżowe Temero możesz zakupić w zestawie (dostępnych jest kilka kombinacji mebli) lub osobno każdy z elementów.

W śród nich znajduje się między innymi:

- łóżko jednoosobowe. Łóżko Temero została wyposażone w głęboką skrzynię, która może posłużyć za pojemnik na pościel. W zestawie znajduje się również metalowy, podnoszony stelaż. Wezgłowie łóżka posiada tapicerowaną wstawkę z modnym motywem kraty.

- szafa na ubrania. W pokoju nastolatka nie może zabraknąć pojemnej i funkcjonalnej szafy na ubrania. Szafa Temero posiada drążek, liczne półki oraz małą szufladę.

- wygodne biurko. W pokoju młodzieżowym musi znaleźć się miejsce do nauki i odrabiania lekcji. A dla pełnego komfortu powstało biurko Temero. Posiada szeroki blat, pojemną szafkę na podręczne rzeczy oraz szufladę.

Dodatkowymi elementami wyposażenia pokoju młodzieżowego są dostępne w ofercie: komody, stoliki nocne, regały oraz wiszące półki z kolekcji Temero.

Zobacz też

  1. Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?
  2. 5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju.

    Ostatnie komentarze klientów: