×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Temero

(21 produktów)

Meble młodzieżowe Temero

Meble młodzieżowe Temero wyglądem nawiązują do modnego trendu skandynawskiego! Cechą charakterystyczną mebli są wysokie nóżki wykonane z tworzywa imitującego drewno. Wyglądają stylowo oraz zapewniają meblom młodzieżowym stabilność. Akcent drewna pojawia się również na bocznych / przednich frontach mebli.

Meble Temero do pokoju młodzieżowego dostępne są w dwóch kombinacjach kolorystycznych. Pierwsza to: dąb złoty + grafit i biel. Taki układ kolorystyczny jest uniwersalny. Sprawdzi się zarówno w sypialni nastolatka jak i nastolatki. Drugi rodzaj wybarwienia to dąb biały z dusk blue (błękitnym). Zdecydowanie bardziej dziewczęca wersja kolorystyczna – idealna do pokoju nastolatki. Meble młodzieżowe Temero możesz zakupić w zestawie (dostępnych jest kilka kombinacji mebli) lub osobno każdy z elementów.

W śród nich znajduje się między innymi:

- łóżko jednoosobowe. Łóżko Temero została wyposażone w głęboką skrzynię, która może posłużyć za pojemnik na pościel. W zestawie znajduje się również metalowy, podnoszony stelaż. Wezgłowie łóżka posiada tapicerowaną wstawkę z modnym motywem kraty.

- szafa na ubrania. W pokoju nastolatka nie może zabraknąć pojemnej i funkcjonalnej szafy na ubrania. Szafa Temero posiada drążek, liczne półki oraz małą szufladę.

- wygodne biurko. W pokoju młodzieżowym musi znaleźć się miejsce do nauki i odrabiania lekcji. A dla pełnego komfortu powstało biurko Temero. Posiada szeroki blat, pojemną szafkę na podręczne rzeczy oraz szufladę.

Dodatkowymi elementami wyposażenia pokoju młodzieżowego są dostępne w ofercie: komody, stoliki nocne, regały oraz wiszące półki z kolekcji Temero.

Zobacz też

  1. Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?
  2. 5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju.

    Ostatnie komentarze klientów: