Łóżeczka(22 produktów)

Łóżeczka

W początkowym okresie życia dziecka, sen odgrywa bardzo ważną rolę. W trackie snu dziecko odpoczywa, rozwija się oraz rośnie. Dlatego priorytetem rodziców jest zapewnienie niemowlęciu spokojnego i zdrowego snu.

Na co zwrócić uwagę wybierając łóżeczko dziecięce.

Łóżeczko dziecię przede wszystkim musi być wygodne dla pociechy. Z pewnością przyczyni się to, do zachowania stałego rytmu snu. Wyspane dziecko to szczęśliwi i wypoczęci rodzice. Ponadto, łóżeczko musi „rosną” razem z dzieckiem. Łóżko dziecięce musi zapewnić dziecku bezpieczeństwo w chwilach gdy będzie chciało poznać otaczający go świat.

Możliwość regulacji dna łóżeczka.

Wybierając łóżeczko zwróć uwagę, czy jest możliwość regulacji wysokości dna. Dno łóżeczka możesz stopniowo obniżać, gdy dziecko zaczyna siada lub podejmuje pierwszy próby podnoszenia się. Obniżone dno minimalizuje ryzyko wypadnięcia dziecka z łóżeczka.

Wyciągane szczebelki w łóżeczku.

Niektóre modele posiadają opcję wyciągania szczebelek. Jest to przydatna opcja, gdy dziecko jest już większe i po obudzeniu próbuje samodzielnie wydostać się z łóżeczka. Gdy wyciągniemy szczebelki, dziecko nie będzie próbowało opuści łóżeczka, poprzez górną barierkę.

Funkcja Tapczanika.

To jeden kłopot mniej, gdy dziecko nieco podrośnie i będzie już za duże do łóżeczka, ale również za małe na większe łóżko. W nasze ofercie znajdziesz łóżeczka dziecięce, które posiadają opcję demontażu boku / boków, tworząc urocze łóżeczko dla nieco większego dziecka.

Atesty bezpieczeństwa.

Atesty bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz trwałości to podstawa dobrego łóżeczka dziecięcego. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele posiadają atesty według norm: PN-EN 716-1 (EN 716-1), PN-EN 716-2 (EN 716-2), PN-EN 14749 (EN 14749) oraz ISO 7170

W naszej ofercie, dostępne są łóżeczka wykonane wedle najnowszych trendów. Ich ciekawe wzornictwo pozwoli stworzyć fantastyczny pokój dziecięcy, który będzie pobudzał wyobraźnię. Do prezentowanych łóżeczek dziecięcych, możesz dobrać szafę, komodę lub regał w podobnej stylistce lub zakupić cały zestaw mebli dziecięcych z tej samej kolekcji.

Zobacz też:

pokój niemowlęcy

Uroczy pokój dziecka

Okres oczekiwania na nowego członka rodziny jest pełen ekscytacji oraz przygotowań. Zakup ubranek, szukanie idealnego smoczka, czytanie o najlepszych butelkach i aranżowanie pokoju dla dziecka.

Zobacz więcej

wygodny materac dla dziecka

Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i przyjemny sen? Czy materac, na którym śpi, gwarantuje odpowiednie podłoże dla kręgosłupa? Wiemy, który materac jest najlepszy właśnie dla Twojego dziecka!

Zobacz więcej

Jak urządzić pokój dziecka

Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?

Urządzenie pokoju młodzieżowego dla każdego rodzica to nie lada wyzwanie. Przecież w jednym pomieszczeniu musimy połączyć strefę nauki, zabawy i relaksu. Jak zatem zaaranżować przestrzeń, by była praktyczna, funkcjonalna a zarazem estetyczna?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: