×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Łóżeczka

(19 produktów)

Łóżeczka

W początkowym okresie życia dziecka, sen odgrywa bardzo ważną rolę. W trackie snu dziecko odpoczywa, rozwija się oraz rośnie. Dlatego priorytetem rodziców jest zapewnienie niemowlęciu spokojnego i zdrowego snu.

Na co zwrócić uwagę wybierając łóżeczko dziecięce.

Łóżeczko dziecię przede wszystkim musi być wygodne dla pociechy. Z pewnością przyczyni się to, do zachowania stałego rytmu snu. Wyspane dziecko to szczęśliwi i wypoczęci rodzice. Ponadto, łóżeczko musi „rosną” razem z dzieckiem. Łóżeczko musi zapewnić dziecku bezpieczeństwo w chwilach gdy będzie chciało poznać otaczający go świat.

Możliwość regulacji dna łóżeczka.

Wybierając łóżeczko zwróć uwagę, czy jest możliwość regulacji wysokości dna. Dno łóżeczka możesz stopniowo obniżać, gdy dziecko zaczyna siada lub podejmuje pierwszy próby podnoszenia się. Obniżone dno minimalizuje ryzyko wypadnięcia dziecka z łóżeczka.

Wyciągane szczebelki w łóżeczku.

Niektóre modele łóżeczek posiadają opcję wyciągania szczebelek. Jest to przydatna opcja, gdy dziecko jest już większe i po obudzeniu próbuje samodzielnie wydostać się z łóżeczka. Gdy wyciągniemy szczebelki, dziecko nie będzie próbowało opuści łóżeczka, poprzez górną barierkę.

Funkcja Tapczanika.

To jeden kłopot mniej, gdy dziecko nieco podrośnie i będzie już za duże do łóżeczka, ale również za małe na większe łóżko. W nasze ofercie znajdziesz łóżeczka dziecięce, które posiadają opcję demontażu boku / boków, tworząc urocze łóżeczko dla nieco większego dziecka.

Atesty bezpieczeństwa.

Atesty bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz trwałości to podstawa dobrego łóżeczka dziecięcego. Wszystkie dostępne w naszej ofercie łóżeczka posiadają atesty według norm: PN-EN 716-1 (EN 716-1), PN-EN 716-2 (EN 716-2), PN-EN 14749 (EN 14749) oraz ISO 7170

W naszej ofercie, dostępne są łóżeczka wykonane wedle najnowszych trendów. Ich ciekawe wzornictwo pozwoli stworzyć fantastyczny pokój dziecięcy, który będzie pobudzał wyobraźnię. Do prezentowanych łóżeczek dziecięcych, możesz dobrać szafę, komodę lub regał w podobnej stylistce lub zakupić cały zestaw mebli z tej samej kolekcji.

Ostatnie komentarze klientów: