Łóżeczka

Chcąc ułatwić Ci wybór najlepszego łóżeczka jako eksperci od zapewniania bezpiecznego snu Twojego dziecka, przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane i sprawdzone przez nas modele. Szeroka oferta atestowanych mebli dziecięcych obejmuje łóżeczka niemowlęce w bogatej kolorystyce.

Obok standardowych kolorów drewna znajdziesz zarówno łóżeczka białe, szare, a nawet stonowaną zieleń. Przekrój barw sprawia, że oferowane przez nas modele świetnie pasują zarówno do pokoju dziecięcego aranżowanego dla chłopca, jak i dla małej dziewczynki. Uniwersalna paleta kolorów sprawia, że z pewnością znajdą tu też dla siebie coś także rodzice, którzy z poznaniem płci dziecka wolą poczekać, aż do narodzin maleństwa.

Łóżeczka niemowlęce z wyposażeniem wspierającym bezpieczeństwo dziecka

Z myślą o przyszłości przeciętne łóżeczko wyposażone zostało w regulowaną wysokość stelaża i możliwość zdemontowania całych boków, która przyda się, kiedy dziecko podrośnie i zacznie intensywnie chodzić. Do boków łóżeczka dla dziecka z łatwością przymocujesz również karuzelę i inne akcesoria umilające mu wypoczynek. Z kolei optymalne rozmiary mebli ułatwiają dopasowanie zapewniających Twojemu maleństwu bezpieczeństwo akcesoriów takich jak ochraniacz czy dodatkowa barierka.

Ponadto standardowo łóżeczko niemowlęce wyposażone jest w wyjmowane szczebelki na sprężynie, dzięki czemu wraz z upływem czasu bez wysiłku zdemontujesz je, kiedy dziecko zacznie raczkować i wychodzić z na zewnątrz łóżeczka. Część modeli posiada także dodatkową nakładkę na barierkę tzw. gryzak, który zapobiega skaleczeniu dziąseł ząbkującego bobasa.

Łóżeczko niemowlęce z szufladą na podręczne akcesoria

Nawet klasyczne łóżeczko dziecięce możesz doposażyć w uniwersalną szufladę, tym samym znacznie zwiększysz funkcjonalność mebla, a także zyskasz dodatkowy schowek na niezbędne do pielęgnacji maleństwa akcesoria. Wartość dodana łóżeczka z szufladą to funkcjonalność, która ułatwi Ci odpowiednią organizację ubranek, pieluszek i niezbędnych do pielęgnacji maleństwa kosmetyków, bez zabierania dodatkowego miejsca.

Obszerna szuflada na pościel ulokowana pod całą powierzchnią łóżeczka to udogodnienie, z którego skorzysta zarówno rodzic, jak i dziecko. Kiedy maluch zacznie siadać i raczkować, a jego czas aktywności zdominuje chęć zabawy, możesz wykorzystać nisko usytuowaną szufladę jako łatwo dostępny pojemnik na zabawki i pluszowe maskotki.

Łóżeczko, które rośnie wraz z dzieckiem i na bieżąco dopasowuje się do jego potrzeb

Osobom oczekującym od łóżeczka dziecięcego czegoś więcej niż tylko zapewnienia maleństwu komfortowych warunków do codziennego wzrostu i wypoczynku dedykowaliśmy modele wzbogacone o przesuwny przewijak lub dostawianą komodę. W zależności od zidentyfikowanych potrzeb możesz dopasować także dedykowane materace dziecięce, które idealnie pasują do wymiarów łóżeczka, przez co zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość wypoczynku maleństwa.

Wraz ze zmianą potrzeb dziecka półotwarte boki pozwalają z łóżeczka dla niemowląt zrobić łóżko dla starszego dziecka. W początkowej fazie przyzwyczajania młodego człowieka do nowych warunków spania możesz doposażyć tapczanik dziecięcy w barierkę zabezpieczającą je przed wypadnięciem z łóżka w czasie snu.

Skompletuj meble dla niemowląt i ciesz się wyjątkowo praktycznym, bezpiecznym i trwałym wyposażeniem pokoju Twojej pociechy.

Zobacz też:

wygodny materac dla dziecka

Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i przyjemny sen? Czy materac, na którym śpi, gwarantuje odpowiednie podłoże dla kręgosłupa? Wiemy, który materac jest najlepszy właśnie dla Twojego dziecka!

Zobacz więcej

Jak urządzić pokój dziecka

Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?

Urządzenie pokoju młodzieżowego dla każdego rodzica to nie lada wyzwanie. Przecież w jednym pomieszczeniu musimy połączyć strefę nauki, zabawy i relaksu. Jak zatem zaaranżować przestrzeń, by była praktyczna, funkcjonalna a zarazem estetyczna?

Zobacz więcej