Przewijaki(13 produktów)

Przewijak do komody Moon MO05

169 zł

Dostawa: 9-10 tygodni

Przewijaki

Gdy w Waszym domu pojawi się noworodek, jedną z najczęściej wykonywanych czynności, stanie się zmiana pieluch.
Przewijak to jedno z przydatnych akcesoriów, które ułatwia świeżo upieczonym rodzicom codzienne czynności związane z pielęgnacją maluszka.
Dostępne są różne modele przewijaków: na łóżeczko bądź na komodę.
Na jakie rozwiązanie się zdecydować?

Co to jest przewijak?

Jak już zapewne się domyślasz, przewijak to specjalny mebel lub nakładka, która ułatwi Ci zmianę pieluszki i ubrań dziecku. Maluszka przewijamy nawet kilkanaście razy w ciągu dnia, a także w nocy, dlatego będzie ono doskonałym rozwiązaniem!
Pozwala on bezpiecznie i higienicznie zmienić maluszkowi pieluszkę w przeznaczonym do tego miejscu.

Przewijak, przeważnie jest w kształcie prostokąta, który możesz wzbogacić o miękki wypełniacz pokryty wodoszczelną ceratą.
Boki przewijaka są przeważnie nieco wyższe od reszty, co zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywanych przez maluszka jakichkolwiek ruchów.

Przewijaj na wygodnym przewijaku

Jeśli szanujesz kręgosłup swojego partnera a przede wszystkim swój, chcesz uniknąć niekomfortowych pozycji podczas przebierania maluszka oraz dźwigać jego ciężaru — koniecznie musi się znaleźć w wyprawce Twojego dziecka.
Przewijak dla niemowląt to niesłychanie przydatna rzecz, ułatwiająca życie młodym rodzicom. Wbrew pozorom przewijanie dziecka jest czynnością wymagającą skupienia oraz odpowiednich warunków higienicznych.

W naszej ofercie znajdziesz również przewijaki, które są w formie nakładki na komody dziecięce. Taka forma przewijaka zdecydowanie ułatwią tą czynność oraz zaoszczędzi miejsce w pokoju dziecka.

Niezależnie od tego, jaki przewijak wybierzecie, ważne by był:

  • bezpieczny dla zdrowia i życia dziecka,
  • łatwy do utrzymania w czystości,
  • wygodny i praktyczny dla osób przebierających.

Zobacz też:

pokój niemowlęcy

Uroczy pokój dziecka

Okres oczekiwania na nowego członka rodziny jest pełen ekscytacji oraz przygotowań. Zakup ubranek, szukanie idealnego smoczka, czytanie o najlepszych butelkach i aranżowanie pokoju dla dziecka.

Zobacz więcej

materac dziecięcy

Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i przyjemny sen? Czy materac, na którym śpi, gwarantuje odpowiednie podłoże dla kręgosłupa? Wiemy, który materac jest najlepszy właśnie dla Twojego dziecka!

Zobacz więcej

kolory w pokoju dziecka

Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?

Urządzenie pokoju młodzieżowego dla każdego rodzica to nie lada wyzwanie. Przecież w jednym pomieszczeniu musimy połączyć strefę nauki, zabawy i relaksu. Jak zatem zaaranżować przestrzeń, by była praktyczna, funkcjonalna a zarazem estetyczna?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: