×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Przewijaki

(9 produktów)

Przewijaki

Gdy w Waszym domu pojawi się noworodek, jedną z najczęściej wykonywanych czynności, stanie się zmiana pieluch.
Przewijak to jedno z przydatnych akcesoriów, które ułatwia świeżo upieczonym rodzicom codzienne czynności związane z pielęgnacją maluszka.
Dostępne są różne modele przewijaków: na łóżeczko bądź na komodę.
Na jakie rozwiązanie się zdecydować?

Co to jest przewijak?

Jak już zapewne się domyślasz, przewijak to specjalny mebel lub nakładka, która ułatwi Ci zmianę pieluszki i ubrań dziecku. Maluszka przewijamy nawet kilkanaście razy w ciągu dnia, a także w nocy, dlatego będzie ono doskonałym rozwiązaniem!
Pozwala on bezpiecznie i higienicznie zmienić maluszkowi pieluszkę w przeznaczonym do tego miejscu.

Przewijak, przeważnie jest w kształcie prostokąta, który możesz wzbogacić o miękki wypełniacz pokryty wodoszczelną ceratą.
Boki przewijaka są przeważnie nieco wyższe od reszty, co zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywanych przez maluszka jakichkolwiek ruchów.

Przewijaj na wygodnym przewijaku

Jeśli szanujesz kręgosłup swojego partnera a przede wszystkim swój, chcesz uniknąć niekomfortowych pozycji podczas przebierania maluszka oraz dźwigać jego ciężaru — koniecznie musi się znaleźć w wyprawce Twojego dziecka.
Przewijak dla niemowląt to niesłychanie przydatna rzecz, ułatwiająca życie młodym rodzicom. Wbrew pozorom przewijanie dziecka jest czynnością wymagającą skupienia oraz odpowiednich warunków higienicznych.

Niezależnie od tego, na jaki przewijak wybierzecie, ważne by był:

  • bezpieczny dla zdrowia i życia dziecka,
  • łatwy do utrzymania w czystości,
  • wygodny i praktyczny dla osób przebierających.

Ostatnie komentarze klientów: