Przewijaki(2 produktów)

Wypełnienie przewijaka Sekiro SE07

95 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Przewijaki

Pojawienie się w rodzinie noworodka to duże wyzwanie organizacyjne i logistyczne. Nagle, w domu musi znaleźć się miejsce na łóżeczko oraz dodatkową komodę, a przecież to takie minimum, które wymaga kącik niemowlęcy. Dodatkowo przydałby się jeszcze regał lub szafa na ubranka. Często, zanim dziecko otrzyma własny pokój, to pierwsze miesiąca życia spędza w sypialni rodziców. W tej sytuacji szczególnie ważna jest organizacja pomieszczenia. Dodatkowe umeblowanie nie powinno zagracić pomieszczenia, ale oferować praktyczność. Jednym z ważnych elementów kącika niemowlaka jest również przewijak, który będzie używany nawet kilkanaście razy na dobę!

Jaki przewijak wybrać?

W głowie przyszłych rodziców wielokrotnie pojawia się pytanie „jaki przewijak wybrać?” W tej kwestii większość modeli jest do siebie bardzo podobna. Przeważnie przyjmują formę prostokąta, która posiada wyżej zabudowane boki, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje przewijaków. Pierwszy z nich to przewijak nakładany na łóżeczko, a drugi na komodę.

Przewijak na łóżeczko

Przewijak na łóżeczko posiada specjalną budowę, dopasowaną do konkretnego modelu łóżeczka. Dzięki temu jest stabilny oraz bezpieczny dla dziecka. Ponadto przewijak na łóżeczko ma możliwość przesuwania wzdłuż ram łóżeczka, dzięki czemu zyskujesz elastyczność oraz dopasowanie do swoich potrzeb. To rozwiązanie świetnie sprawdza się małych pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na dodatkowy kąt na przewijak oraz w nocy, gdy nie musisz z dzieckiem przemieszczać się po całym pokoju, tylko wszystko masz pod ręką.

Przewijak na komodę

Drugi model dostępny w naszej ofercie to przewijak na komodę, który przyjął formę specjalnej nakładki. Nakładka nie posiada dolnego wypełnienia, tylko samą ramę zabezpieczającą. Podobnie jak przy przewijaku na łóżeczko, każdy model jest dopasowany do konkretnego modelu komody. Atutem tego rozwiązania jest to, że pod ręką zawsze masz wszystkie dziecięce akcesoria oraz ubranka, które możesz przechowywać w komodzie. Dodatkowo, gdy dziecko nie będzie już korzystać z przewijaka, wystarczy go zdemontować, a otrzymasz w pełni funkcjonalną komodę.

Zobacz też:

pokój niemowlęcy

Uroczy pokój dziecka

Okres oczekiwania na nowego członka rodziny jest pełen ekscytacji oraz przygotowań. Zakup ubranek, szukanie idealnego smoczka, czytanie o najlepszych butelkach i aranżowanie pokoju dla dziecka.

Zobacz więcej

materac dziecięcy

Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i przyjemny sen? Czy materac, na którym śpi, gwarantuje odpowiednie podłoże dla kręgosłupa? Wiemy, który materac jest najlepszy właśnie dla Twojego dziecka!

Zobacz więcej

meble dziecięce

Jak wybrać meble dziecięce? Zobacz wskazówki i modne inspiracje.

Wielu przyszłych rodziców z ekscytacją oczekuje na moment, w którym będą mogli zacząć urządzać pokój dziecięcy. Jednak trudności pojawiają się w momencie wyboru najlepszych mebli dziecięcych. W tym wpisie podpowiemy Wam, jak wybrać meble dziecięce, które będą zarówno urocze, jak i funkcjonalne.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów:

Aktualnie nie ma komentarzy.