Materace dziecięce (13 produktów)

Materac Nicola 7

103 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Materac Ramlod Pianka 8

157 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Materac Ramlod Pianka + Kokos 8

219 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Materac Ramlod Pianka + Lateks 8

301 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Materac Ramlod Bonell 12

250 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Materac Constantine Kokos

129 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Materac Piano

219 zł 230 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stelaż Alti

118 zł 124 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Materac Constantine 9

216 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Materac Constantine 15

286 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Materac Constantine 11

224 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Materace dziecięce

Odpowiednio dobrany materac dla dziecka jest głównym czynnikiem, wpływającym na wysoką jakość snu. Źle dobrany, a także niewygodny materac zrujnuje marzenia o wypoczynku i może negatywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie dziecka, co możemy dotkliwie odczuć.

W przypadku naszego dziecka, idealnie dobrany materac jest kluczowy!
Małe dzieci, począwszy od noworodków, spędzają w łóżeczku nawet kilkanaście godzin na dobę. Skupmy się zatem nie tylko na wygodzie najmniejszego członka rodziny, ale również na jego zdrowiu.

Jego kręgosłup powinien być doskonale podtrzymywany. A doskonale dobrany materac musi zadbać, by pozycja w czasie leżenia była prawidłowa. Ma to wpływ nie tylko na ogólne zdrowie maluszka, ale także na rozwój jego kręgosłupa, mięśni i ich napięcia.

Jaki materac dla noworodka?

Ważne jest, by materac był zupełnie nowy. Materace dla noworodka powinny być średniej twardości. To czy materac nie jest zbyt twardy, poznasz po tym, jak ugina się pod ciężarem maluszka. Powinien się lekko uginać, a ciało nie powinno zapadając się w materac.
Gdy maluszek za bardzo się zapada, daje nam to wyraźny sygnał, że materac jest zbyt miękki.

Materac dla dziecka powinien być elastyczny, by dopasowywać się do jego kształtu ciała. Jest to bardzo ważne, ponieważ wtedy ciężar rozkłada się odpowiednio, a kręgosłup i kark mają odpowiednie podparcie.
Kupując materac dla niemowlaka warto zwrócić uwagę na jego rozmiar i grubość. Powinien być on idealnie dobrany do rozmiarów łóżeczka.

Łóżko dziecięce oraz materac to podstawa wyposażenia pokoju dziecięcego. W naszej ofercie znajdziesz również gotowe zestawy mebli dziecięcych, które posiadają komody z możliwością zamontowania na nich przewijaka oraz pojemne szafy dziecięce, który zmieszczą ogrom maleńkich ubranek.

Zobacz też:

pokój dziecka

Uroczy pokój dziecka

Okres oczekiwania na nowego członka rodziny jest pełen ekscytacji oraz przygotowań. Zakup ubranek, szukanie idealnego smoczka, czytanie o najlepszych butelkach i aranżowanie pokoju dla dziecka.

Zobacz więcej

materace dziecięce

Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad!

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i przyjemny sen? Czy materac, na którym śpi, gwarantuje odpowiednie podłoże dla kręgosłupa? Wiemy, który materac jest najlepszy właśnie dla Twojego dziecka!

Zobacz więcej

pokój dziecięcy - jak urządzić

Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?

Urządzenie pokoju młodzieżowego dla każdego rodzica to nie lada wyzwanie. Przecież w jednym pomieszczeniu musimy połączyć strefę nauki, zabawy i relaksu. Jak zatem zaaranżować przestrzeń, by była praktyczna, funkcjonalna a zarazem estetyczna?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: