Łóżeczka dziecięce

Aranżacji przyjaznego i bezpiecznego pomieszczenia dla nowo narodzonego dziecka sprzyja trafny i świadomy wybór łóżeczka. Przeglądając nasze łóżeczka dziecięce do małego pokoju i do przestronnego pomieszczenia, które łączy strefę snu z miejscem zabaw, zauważysz szeroki wybór różnorodnych modeli, które przygotowaliśmy, by zapewnić najlepsze warunki do snu i rozwoju twojemu maleństwu.

Łóżeczko z wyjmowanymi szczebelkami

Oferowane przez nas łóżeczka dziecięce w zdecydowanej większości wyposażone są w szczebelki na sprężynie. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia ich wyjęcie, a tym samym umożliwia swobodne poruszanie intensywnie raczkującemu dziecku. Dodatkowo boki ze szczebelkami często wzmocnione zostały specjalną nakładką zapobiegającą gryzieniu przez ząbkujące niemowlę.

Podczas montażu mebla w domu, postępuj zgodnie z załączoną instrukcją, a z pewnością nie będziesz musiał głowić się nad tym, jak skręcić łóżeczko dziecięce. Zawiera ona praktyczne wskazówki i rysunki, które znacznie ułatwiają ten proces.

Łóżeczko dziecięce z szufladą

Szuflada ulokowana pod łóżeczkiem to przestronny schowek na niezbędne do pielęgnacji maleństwa akcesoria i zapasowe ubranka. W części z przygotowanych przez nas modeli szuflada dzielona jest na kilka części, co znacznie zwiększa jej pojemność i ułatwia segregację trzymanych wewnątrz przedmiotów.

Łóżeczka z regulacją wysokości materaca

Wraz z upływem czasu, kiedy niemowlę zacznie siadać i wstawać przyda Ci się regulacja wysokości materaca, w którą to wyposażyliśmy większość dostępnych w Mirjan24 modeli. Trzystopniowa skala umożliwi Ci dostosowanie położenia materaca do aktualnych potrzeb Twojego maleństwa, a co za tym idzie, pokój dziecka zyska na funkcjonalności.
Zasobna oferta dostosowanych do specjalnych potrzeb małych dzieci oferta obejmuje również materace dziecięce, które zarówno wymiarem, jak i fasonem idealnie wpasowują się w dostępne u nas łóżeczka niemowlęce.

Łóżko rosnące wraz z dzieckiem

Chcąc uniknąć wymiany mebla, kiedy maluch nieco podrośnie i będzie zwyczajnie za duży, żeby spać w niemowlęcym łóżeczku, warto od początku postawić na specjalny tapczanik, który rośnie wraz z dzieckiem. Taki mebel jest nieco dłuższy niż standardowe łóżeczko, ale tak samo, jak ono jest wyposażony w szczebelki, które z biegiem czasu możesz zastąpić barierką ochronna.

Z troską o zapewnienie małemu człowiekowi jak najlepszych warunków do snu i rozwoju przygotowaliśmy także łóżeczka z atestem potwierdzającym zgodność z obowiązującymi normami pod względem bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz trwałości.

Zobacz też:

Łoża dziecięce jak z bajki

Bajeczne łóżka dziecięce przyciągają świeżym designem. Chcesz przyjrzeć się im bliżej? Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Zobacz więcej

Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?

Zastanawiasz się jak zaaranżować przestrzeń pokoju nastolatka, by była praktyczna, funkcjonalna a zarazem estetyczna? Mamy dla Ciebie praktyczne wskazówki. Koniecznie przeczytaj ten wpis!

Zobacz więcej

Jakie łóżko młodzieżowe wybrać?

Doradzamy jak dobrać łóżko odpowiednie dla niemowlaka, małego ucznia i nastolatka. Sprawdź najnowsze trendy. Jeśli chcesz być na bieżąco, musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej