Przewijaki(2 produktów)

Wypełnienie przewijaka Sekiro SE07

95 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Przewijaki

Przewijak dziecięcy to niezbędny element pokoju dziecka lub kącika, który służy do jego pielęgnacji. Przewijak powinien gwarantować bezpieczeństwo dla maluszka oraz komfort dla jego mamy lub taty przy wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych. W ofercie naszego sklepu Mirjan24 znajduje się kilka modeli przewijaka, które spełniają powyższe wymagania.

Pierwszą propozycją jest komoda, która posiada wbudowany przewijak. Komodę z przewijakiem możesz zestawić z łóżeczkiem, z tej samej kolekcji. Wspólnie tworzą doskonały i wygodny duet.

Kolejne elementy w naszej ofercie to nakładki na komody w postaci samej ramy lub pełnego przewijaka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż w momencie gdy dziecko nie będzie wymagało przewijania, nakładkę można zdemontować.

Nakładki są dedykowanymi produktami do poszczególnych kolekcji, które obejmują meble dziecięce. Wśród nich znajdziesz również łóżeczka dziecięce, szafy oraz regały.

Zobacz też:

funkcjonalny pokój dziecka

Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?

Urządzenie pokoju młodzieżowego dla każdego rodzica to nie lada wyzwanie. Przecież w jednym pomieszczeniu musimy połączyć strefę nauki, zabawy i relaksu. Jak zatem zaaranżować przestrzeń, by była praktyczna, funkcjonalna a zarazem estetyczna?.

Zobacz więcej

meble dziecięce

Uroczy pokój dziecka

Okres oczekiwania na nowego członka rodziny jest pełen ekscytacji oraz przygotowań. Zakup ubranek, szukanie idealnego smoczka, czytanie o najlepszych butelkach i aranżowanie pokoju dla dziecka.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów:

Aktualnie nie ma komentarzy.