Kategorie

Szuflada pod łóżko Actina A6

325 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Szuflada na pościel pod łóżko Story SR09

230 zł

Dostawa: od 60 do 70 dni roboczych

Skrzynia na pościel i zabawki Story SR10

315 zł

Dostawa: od 60 do 70 dni roboczych

Szuflada na pościel pod łóżko Pok PK15

340 zł

Dostawa: od 60 do 70 dni roboczych

Szuflada na pościel Luna LN09

230 zł

Dostawa: od 60 do 70 dni roboczych

Skrzynia na pościel i zabawki Luna LN10

315 zł

Dostawa: od 60 do 70 dni roboczych

Szuflady i barierki

Kochamy wszechobecną przestrzeń, ale nie wszystkie mieszkania mogą się nią pochwalić. Dlatego proponujemy praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią przechowywanie przedmiotów oraz zapewnią bezpieczeństwo Twoim najbliższym.
Pojemne szuflady to niezawodny sposób na zagospodarowanie przestrzeni pod łóżkiem i zyskanie dodatkowego miejsca do przechowywania.
Dzięki pojemnym szufladą i skrzyniom zyskasz dodatkowe miejsce na podręczne przedmioty, pościel oraz zabawki. Meble te staną się nieodłącznym elementem nie tylko sypialni, ale także pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Skrzętnie ukryją przedmioty, zapewniając upragniony ład oraz porządek, nie zaburzając przy tym aranżacji.

Jak wiadomo, sen powinien przebiegać nie tylko komfortowo, lecz przede wszystkim bezpieczne. Dlatego w ofercie posiadamy niezastąpione barierki do łóżek w różnych rozmiarach. Element ten cieszy się niesłabnącą popularnością szczególnie pośród mam oraz dzieci.
Barierka ochronna zmniejsza ryzyko wypadnięcia z łóżka podczas snu, zapewniając bezpieczeństwo i spokojny sen.

Zobacz też:

Łóżko do sypialni

Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania

Sypialnia i jej aranżacja nie należy do łatwych zadań. Pokój, w którym śpimy i relaksujemy się po ciężkim dniu to przestrzeń, w której spędzamy niemal większą część swojego życia.

Zobacz więcej

Łóżko sypialniane

Szara sypialnia. Zobacz najlepsze aranżacje w tym kolorze!

Elegancka i ładna sypialnia, a do tego jeszcze przytulna i łagodnie wprowadzająca w sprzyjający wypoczynkowi nastrój. Zobacz sypialnie w szarej kolorystyce!

Zobacz więcej

Łóżko dla dziecka

Jakie łóżko młodzieżowe wybrać?

Tuż przed narodzinami dziecka rodzice przygotowują się do przyjęcia potomka nie tylko psychicznie, ale też praktycznie. Sprawdź co jest najważniejsze!

Zobacz więcej