×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Basic

(12 produktów)

Meble Basic

Z meblami Basic urządzisz piękny, a zarazem bezpieczny pokój dziecka. Uniwersalna kolorystyka sprzyja aranżacji przyjaznej przestrzeni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Subtelny design wspierać będzie Twoje maleństwo na każdym etapie rozwoju. Mając na uwadze zmieniające się wraz ze wzrostem potrzeby juniora w linii Basic, stworzyliśmy łóżeczka (łóżeczko niemowlęce i dziecięce) w różnych rozmiarach. W miejsce jednego z boków możesz zamontować oskrzynię, dzięki czemu łóżeczko pełnić będzie funkcje otwartego tapczanika lub łóżka dla większego dziecka. Łatwa w montażu barierka zabezpieczy malca przed spadnięciem w trakcie snu. Z kolei, wsuwana pod spód szuflada uniwersalna do łóżeczka pomieści nie tylko ubranka, ale również niezbędne przybory i zabawki.
Wśród absolutnie niezbędnych akcesoriów do pokoju każdego maleństwa znajdziesz również przewijak. Idealne dopasowanie sprawia, że nakładany na łóżeczko przewijak z kolekcji Basic nie zabiera zbędnego miejsca, sprzyjając tym samym efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Ze szczególną dbałością przygotowaliśmy dla Ciebie szereg propozycji przechowywania i ekspozycji dodatków w pokoju dziecięcym. Półka z wieszakiem oraz prosta półka drewniana są wprost idealnym miejscem na kolekcję pluszaków Twojej pociechy. Ponadto, zestaw trzech półek wiszących subtelnie ozdobi wnętrze, a zarazem będzie praktycznym dodatkiem.
Poszczególne elementy kolekcji Basic możesz dowolnie łączyć ze sobą, dopasowując zestaw do potrzeb Twojego maleństwa. Meble są atestowane zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpieczeństwem.

Zobacz też

  1. Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?
  2. Jakie łóżko młodzieżowe wybrać?
  3. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.

    Ostatnie komentarze klientów: