Meble Basic

Meble Basic (1 produkt)

Z meblami Basic urządzisz piękny, a zarazem bezpieczny pokój dziecka . Uniwersalna kolorystyka sprzyja aranżacji przyjaznej przestrzeni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Subtelny design... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Wysoka jakość komponentówPraktyczne rozwiązania Nagrodzone przez rodziców i branżę

Kategorie

Meble Basic

Z meblami Basic urządzisz piękny, a zarazem bezpieczny pokój dziecka. Uniwersalna kolorystyka sprzyja aranżacji przyjaznej przestrzeni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Subtelny design wspierać będzie Twoje maleństwo na każdym etapie rozwoju. Mając na uwadze zmieniające się wraz ze wzrostem potrzeby juniora w linii Basic, stworzyliśmy łóżeczka (łóżeczko niemowlęce i dziecięce) w różnych rozmiarach. W miejsce jednego z boków możesz zamontować oskrzynię, dzięki czemu łóżeczko pełnić będzie funkcje otwartego tapczanika lub łóżka dla większego dziecka. Łatwa w montażu barierka zabezpieczy malca przed spadnięciem w trakcie snu. Z kolei, wsuwana pod spód szuflada uniwersalna do łóżeczka pomieści nie tylko ubranka, ale również niezbędne przybory i zabawki.
Wśród absolutnie niezbędnych akcesoriów do pokoju każdego maleństwa znajdziesz również przewijak. Idealne dopasowanie sprawia, że nakładany na łóżeczko przewijak z kolekcji Basic nie zabiera zbędnego miejsca, sprzyjając tym samym efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni. Ze szczególną dbałością przygotowaliśmy dla Ciebie szereg propozycji przechowywania i ekspozycji dodatków w pokoju dziecięcym. Półka z wieszakiem oraz prosta półka drewniana są wprost idealnym miejscem na kolekcję pluszaków Twojej pociechy. Ponadto, zestaw trzech półek wiszących subtelnie ozdobi wnętrze, a zarazem będzie praktycznym dodatkiem.
Poszczególne elementy kolekcji Basic możesz dowolnie łączyć ze sobą, dopasowując zestaw do potrzeb Twojego maleństwa. Meble są atestowane zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpieczeństwem.

Zobacz też

  1. Funkcjonalne meble młodzieżowe do małego pokoju. Porady ekspertów.
  2. Jakie meble młodzieżowe polecacie? 4 najczęściej wybierane zestawy.
  3. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.