Meble Marsylia LD(18 produktów)

Meble Marsylia LD

Meble dziecięce Marsylia to urocze białe mebelki w formie domków do pokoiku dziecka. Meble do pokoju niemowlaka Marsylia LD zostały wykonane z wyselekcjonowanego, litego drewnea sosnowego. Niezwykły design i dbałość zarówno o wysoką jakość materiałów, poziom wykonania to gwarancja stylu, ale także bezpieczeństwa Twojego dziecka. Meble dziecięce Marsylia zdobyły uznanie już kilka lat temu zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Pozwól się przenieść nad bajeczne lazurowe wybrzeże, dzięki mebelkom do pokoju dziecka Marsylia.

Meble dziecięce - domki Marsylia w stylu francuskim

Meble dziecięce Marsylia swoim charakterem nawiązują do dziecięcych mebli w stylu francuskim. Rozpoznawalne cechy tego stylu to meble bogato zdobione i bielone. Zestaw mebli dziecięcych w stylu francuskim poznamy po jego lekkości i delikatności. Mebelki do pokoju niemowlaka i starszego dziecka nie przytłoczą pokoju.

Wśród kolekcji Marsylia znajdziesz najmodniejsze mebelki w kształcie domków. Na szczególną uwagę zasługują szafy domki i regały na zabawki w kształcie francuskiego, nadbrzeżnego domku. Wszystkie elementy tych mebli nawiązują do nieco bajkowego stylu. Wieniec górny to skośny daszek, a front imituje drzwiczki do magicznego domku oraz bielone okiennice.

Szczególnego uroku dodają napisy w języku francuskim, które oznaczają La Plage (plaża), Le Soleil (słońce) oraz La Mer (morze). Dzięki mebelkom dziecko rozbudzi wyobraźnię i przeniesie się nad francuskie lazurowe wybrzeże pełne słońca, piasku i błękitu morza.

Meble dla niemowlaka, które rosną wraz z dzieckiem

Meble dziecięce mają to do siebie, że szybko mogą stać się zbyt małe i mało pojemne. Twoje dziecko będzie używało łóżeczko do około 2 roku życia. A co dalej? Na szczęście z łóżeczkiem dla niemowlaka z kolekcji Marsylia nie ma tego problemu, ponieważ ten mebel posiada 3 stopnie wysokości stelaża wraz z materacem. Pozwala to dostosować wysokość wraz ze wzrostem i rozwojem dziecka.

Łóżeczko i tapczanik dla dziecka w jednym

Jednak, gdy już etap korzystania z łóżeczka i przewijaka się skończy definitywnie, czas na małe łóżko dla dziecka lub tapczanik. Stąd łóżeczko dla niemowlaka Marsylia Blanco daje możliwość przeistoczenia go w tapczanik dla starszego dziecka.

Białe meble Marsylia doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju noworodka oraz już starszego dziecka. Styl jest uniwersalny i pasuje do aranżacji pokoju chłopca i dziewczynki.

Nagrody i wyróżnienia dla Mebli dziecięcych Marsylia

  • Najlepsze w Polsce / The best in Poland
  • Zielona Marka 2009 i 2010
  • Produkt Roku 2014 czasopisma Meble Plus w kategorii: meble dziecięce i młodzieżowe
  • Solidna firma 2004-2014
  • Kolekcja nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2009

Ostatnie komentarze klientów: