Meble dziecięce Marsylia MDF(21 produktów)

Meble dziecięce Marsylia MDF

Jakie są najpiękniejsze meble dziecięce? Zdecydowanie meble dziecięce Marsylia! Urok tych mebli to zasługa niecodziennego projektu, który sprawi, że pokój dziecka będzie doskonałym miejsce do odpoczynku, rozwoju oraz zabawy.

Meble Marsylia mogą towarzyszyć młodemu człowiekowi od pierwszych dni jego życia. Na tym etapie szczególnie ważny jest dla niego spokojny sen, który może mu zagwarantować łóżeczko. Model Marsylia posiada opcję regulowania wysokości materacyka (czym starsze dziecko, tym materacyk jest bardziej obniżany) oraz możliwość demontażu dwóch szczebelków. Ponadto kupując łóżeczko Marsylia wybiegasz w przyszłość. Gdy dziecko podrośnie, łóżeczko możesz przekształcić w tapczanik z zabezpieczającą barierką. Przydatnym gadżetem w pokoju dziecka może być dodatkowa szuflada pod łóżeczko.

Kolejny niezbędny element w pokoju malucha to przewijak. W kolekcji Marsylia jest on w postaci nakładki na komodę. Wspomniana komoda posiada szufladę oraz szafkę.

Jednak największy zachwyt wywołują szafy i regały z kolekcji Marsylia. Są one ucharakteryzowane na domki poprzez spadziste daszki z dekoracyjną falbanką oraz okiennice usytuowane na przednich frontach. Z pewnością takie meble pobudzają kreatywność dziecka oraz dają możliwość stworzenia w pokoju prawdziwego placu zabaw!

Ponadto kolekcja Marsylia zyskała uznanie rodziców oraz środowiska meblarskiego zdobywając liczne nagrody. Meble są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości oraz mogą pochwalić się bardzo dobrą jakością, gwarantowaną przez producenta - Meble Pinio.

Zobacz też

  1. Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad.
  2. Uroczy pokój dziecka.

    Ostatnie komentarze klientów: