×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble ogrodowe

(2 produktów)

Meble ogrodowe

Piękne i ciepły dni sprawiają, że chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Rodzinne popołudnia, długie wieczory z przyjaciółmi, czy chwila dla siebie w ciszy z ulubiona książką. Jednak każdy z tych momentów wymaga specjalnej i wygodnej oprawy, jaką mogą dać Ci meble ogrodowe. W Mirjan24 znajdziesz meble ogrodowe, które będą odpowiednie na balkon, taras oraz do ogrodu.

Zestaw mebli ogrodowych. Bambus ze splotem rattanowym.

To eleganckie meble, które nadadzą stylu otwartej przestrzeni. Posiadają grube i wygodne poduchy, które zapewnią wysoki komfort użytkowania. Możesz wybrać komplet z fotelami i stolikiem kawowym lub większy zestaw z dodatkową ławką.

Stół + krzesła do ogrodu. Wykonane ze sztucznego tworzywa.

Wybierając zestaw mebli ogrodowych, wykonany z tworzywa sztucznego masz 100% pewność, że przetrwają w różnych warunkach atmosferycznych. Meblom niestraszne są ulewy oraz wysokie temperatury. Oprócz wysokiej funkcjonalności, posiadają ciekawe formy i kształt. Dzięki temu wybierzesz idealny zestaw na taras / balkon, czy do ogrodu.

Wiszący fotel.

Wiszący fotel to hit tego sezonu. Doskonały do porannej kawy, czy popołudniowej drzemki. Jakie zalety posiada wiszący fotel?  Nie musisz martwić się jak go przymocować (co ma miejsce, gdy chcesz zawiesić hamak). Stabilna nóżka pozwala na umiejscowienie go w dowolnym miejscu. Z pewnością wiszący fotel podbije Twoje serce i po sezonie zagości w Twoim domu! Jest wygodny, również do popołudniowej drzemki. Na jednym z jego boków możesz swobodnie oprzeć głowę.

Dostępne w naszej ofercie meble balkonowe, meble tarasowe oraz meble do ogrodu to doskonały wybór na lata! Uprzyjemnią każde rodzinne spotkanie, czy chwilę relaksu w ciszy.

Ostatnie komentarze klientów: