Meble ogrodowe

Meble ogrodowe (9 produktów)

Meble ogrodowe

Piękne i ciepły dni sprawiają, że chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Rodzinne popołudnia, długie wieczory z przyjaciółmi, czy chwila dla siebie w ciszy z ulubiona książką. Jednak każdy z tych momentów wymaga specjalnej i wygodnej oprawy, jaką mogą dać Ci meble ogrodowe. W Mirjan24 znajdziesz meble ogrodowe, które będą odpowiednie na balkon, taras oraz do ogrodu.

Zestaw mebli ogrodowych. Bambus ze splotem rattanowym.

To eleganckie meble, które nadadzą stylu otwartej przestrzeni. Posiadają grube i wygodne poduchy, które zapewnią wysoki komfort użytkowania. Możesz wybrać komplet z fotelami i stolikiem kawowym lub większy zestaw z dodatkową ławką.

Stół + krzesła do ogrodu. Wykonane ze sztucznego tworzywa.

Wybierając zestaw mebli ogrodowych, wykonany z tworzywa sztucznego masz 100% pewność, że przetrwają w różnych warunkach atmosferycznych. Meblom niestraszne są ulewy oraz wysokie temperatury. Oprócz wysokiej funkcjonalności, posiadają ciekawe formy i kształt. Dzięki temu wybierzesz idealny zestaw na taras / balkon, czy do ogrodu.

Wiszący fotel.

Wiszący fotel to hit tego sezonu. Doskonały do porannej kawy, czy popołudniowej drzemki. Jakie zalety posiada wiszący fotel?  Nie musisz martwić się jak go przymocować ( co ma miejsce, gdy chcesz zawiesić hamak). Stabilna nóżka pozwala na umiejscowienie go w dowolnym miejscu. Z pewnością wiszący fotel podbije Twoje serce i po sezonie zagości w Twoim domu! Jest wygodny, również do popołudniowej drzemki. Na jednym z jego boków możesz swobodnie oprzeć głowę.

Dostępne w naszej ofercie meble balkonowe, meble tarasowe oraz meble do ogrodu to doskonały wybór na lata! Uprzyjemnią każde rodzinne spotkanie, czy chwilę relaksu w ciszy.

Ostatnie komentarze klientów: