×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Palmeiras

(1 produkt)

Meble łazienkowe Palmeiras

Zapraszamy Cię do świata pięknych wnętrz urządzonych z systemem łazienkowym Palmeiras.
Zachwyć się nowoczesnym designem, odkryj funkcjonalność mebli stworzonych z myślą o miniłazienkach. Wyjątkowo kompaktowy i pakowny zestaw mebli łazienkowych to przede wszystkim szafka pod umywalkę (umywalka ceramiczna w cenie) oraz praktyczna szafka z lustrem. Jako że w łazience miejsca na przechowywanie nigdy dość szafka wisząca wewnątrz skrywa pojemne półki.
Najciekawszym elementem zestawu łazienkowego jest szafka wysoka. Przeszklony front mebla to nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo klimatyczne rozwiązanie.
Estetyka zestawu łazienkowego to zasługa prostej formy – jesteśmy pewni, że im mniej zbędnych elementów, tym wnętrze sprawia wrażenie przestronniejszego. Dzięki podwieszeniu mebli łazienka wygląda na dużo większą, a także łatwiej jest utrzymać czystość w jej zakamarkach.
Zestaw mebli łazienkowych Palmeiras zrobiono z materiału odpowiednio zabezpieczonego przed panującymi w łazience warunkami. Częste zawilgocenie i różnice temperatur nie wpływają na trwałość mebli do łazienki.

Zobacz też:

nowoczesne meble łazienkowe

Sprawdzone sposoby na lśniącą łazienkę

Zdradzamy triki na ekologiczne sprzątanie. Wejdź i sprawdź jak utrzymać czystość w łazience bez użycia żrących detergentów. Takiej łazienki nie powstydzi się żadna Pani domu!

Zobacz więcej

mała łazienka

Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń

Sięgnij po nasze patenty i sprytne rozwiązania na urządzenie małej łazienki. Wykorzystaj cenne triki, by stworzyć wrażenie wnętrza większego niż w rzeczywistości!

Zobacz więcej

modna łazienka aranżacje

Mała łazienka w bloku – porady aranżacyjne

Wprowadź harmonię i optycznie powiększ swoje wnętrze. Poznaj podstawowe zasady urządzania mikro łazienki.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: