×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Petun

(1 produkt)

Meble łazienkowe Petun

Podobają Ci się nowoczesne rozwiązania, ale lubisz tradycyjny styl? Dobrze to rozumiemy i dlatego w naszej ofercie znajdziesz specjalny zestaw Petun.

Jego nowoczesność przejawia się w wiszącej formie mebli łazienkowych oraz przeszkleniach występujących w górnych szafkach łazienkowych.

Wiszące meble łazienkowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki nim z łatwością dotrzesz do największych zakamarków łazienki, w trakcie sprzątania. To pełna higiena i czystość! Kolejnym, nowoczesnym akcentem są przeszklone front w górnych szafkach. Prawda, że wygląda to ładnie?

Tradycyjny akcent zestawu łazienkowego to ponadczasowy kolor mebli do łazienki, delikatne uchwyty, owalna umywalka oraz wykończenie mebli w postaci delikatnych ramek. Wybierając zestaw łazienkowy Petun dysponujesz takimi meblami jaki: Wysoka szafka „słupek”, szafka pod umywalkę, szafka nad umywalkę z lustrem oraz dwie mniejsze szafki.

Meble łazienkowe nie tylko wyglądają stylowo, ale również są praktyczne i pojemne.

Zobacz też

  1. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację.
  2. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?
  3. Nowoczesna łazienka – inspiracja.

    Ostatnie komentarze klientów: