Sypialnia Concept Pro

Sypialnia Concept Pro (10 produktów)

Twoje mieszkanie, dom lub pokój potrzebuje funkcjonalnych i przemyślanych rozwiązań, gdyż metraż nie pozwala na swobodę? W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest system mebli do sypialni... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

sypialnia meble do sypialni półkotapczan

Sypialnia Concept Pro(10 produktów)

Sypialnia Concept Pro

Twoje mieszkanie, dom lub pokój potrzebuje funkcjonalnych i przemyślanych rozwiązań, gdyż metraż nie pozwala na swobodę? W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest system mebli do sypialni Concept Pro. Jego największą zaletą jest składane łóżko. Dzięki przemyślanym i nowoczesnym mechanizmom z lekkością schowasz je do konstrukcji, która przypomina szafę. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w trakcie dnia zyskujesz dużo przestrzeni do poruszania się, a wieczorem mebel przechodzi metamorfozę i staje się łóżkiem.

Konstrukcja Concept Pro

Półkotapczan Concept Pro został wykonany z solidnej płyty laminowanej oraz metalowych stelaży, które montuje się do ściany. Łóżko w zestawie posiada pasy podtrzymujące (ściągające) pościel przy złożeniu oraz mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem się mebla. Łóżko zdobyło złoty medal na Meblowych Międzynarodowych Targach w Poznaniu 2016 za nowoczesność, innowacyjność i jakość.

Dostawka Concept Pro

Kolejnym elementem zestawu są dostawki. Dzięki nim zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania. W zależności od wybranego półkotapczanu, możesz dobrać pionową lub poziomą dostawkę. Może pełnić ona rolę dodatkowej szafy na ubrania lub regału na książki.

Zobacz też

  1. Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.
  2. 4 kolory do sypialni, które sprawią, że zaśniesz jak dziecko.

    Ostatnie komentarze klientów: