Meble młodzieżowe Concept Pro(9 produktów)

Meble młodzieżowe Concept Pro

Pokój młodzieżowy spełnia kilka funkcji: jest zarówno sypialnią, jak i miejscem do nauki oraz rozrywki. Nastolatki w swoim pokoju lubią spotykać się ze znajomymi oraz szukają azylu po ciężkim dniu. Musi się w nim znaleźć miejsce na rozwijanie pasji i przechowywanie niezmierzonej ilości rzeczy. Jeden pokój, wiele potrzeb i mały metraż. W takich sytuacjach, warto zainwestować w rozwiązanie jakim jest półkotapczan Concord PRO.

Półkotapczan to nic innego, jak chowane łóżko. W trackie dnia łóżko składa się do skrzyni przypominającej szafę. Po jego złożeniu zyskujemy dodatkową przestrzeń, do swobodnego poruszania się po pokoju. W odzyskanym miejscu można zorganizować miejsce do nauki (przesuwając biurko) czy przyjmowania gości ( wstawiając stolik kawowy)

Wieczorem wystarczy rozłożyć łóżko. Proces rozkładania jest bardzo intuicyjny, prosty oraz bezpieczny.

Półkotapczan możesz dodatkowo wyposażyć w nadstawki poziome lub pionowe. Będą dodatkowym miejscem do przechowywania rzeczy. Nadstawki mogą zastąpić regał na książki lub komodę. Meble Concord Pro do pokoju młodzieżowego są nie tylko funkcjonale, ale również wykonane z obowiązującymi trendami. Meble do pokoju Concord Pro oferują przemyślane rozwiązania oraz ciekawe wybarwienie frontów.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  2. Pokój młodzieżowy dla rodzeństwa.

    Ostatnie komentarze klientów: