Meble Calmo

Meble Calmo (2 produktów)

Zestaw mebli dziecięcych  Calmo to idealna propozycja nawet dla wyjątkowo aktywnych maluchów. Kolekcję zaprojektowany z myślą o każdym etapie rozwoju Twojego dziecka. Od wczesnego niemowlęctwa,... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Dobrej jakości komponentyLaureat licznych konkursów Atesty bezpieczeństwa

Kategorie

Łóżeczko dla niemowlaka Calmo MDF CM01

927 zł 1 030 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Komoda Calmo MDF CM04

1 395 zł 1 550 zł

Dostawa: do 18 dni roboczych

Meble Calmo

Zestaw mebli dziecięcych Calmo to idealna propozycja nawet dla wyjątkowo aktywnych maluchów. Kolekcję zaprojektowany z myślą o każdym etapie rozwoju Twojego dziecka. Od wczesnego niemowlęctwa, przez beztroski okres przedszkolny, aż do spełnienia oczekiwań małego ucznia.

Meble sprzyjające rozwojowi

Główną potrzebą okresu niemowlęcego jest dobry sen. Dlatego też podstawą jest tu funkcjonalne łóżeczko. 3 szczebelki na sprężynie ułatwią ich wyjęcie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Z kolei demontując całe panele ze szczebelkami, z łóżeczka dla niemowlaka w łatwy sposób uzyskasz tapczanik, który posłuży dziecku przez długi czas. Doposażając mebel w szufladę, zyskasz praktyczny pojemnik na pościel lub dodatkowy schowek na zabawki. Dostępna w kolekcji Calmo skrzynia to nie tylko praktyczny schowek. Dla Twojego dziecka z pewnością będzie towarzyszką baśniowych przygód, gdzie wystąpi w roli magicznej skrzyni skarbów.

Czas do szkoły

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom naszych projektantów możesz w prosty sposób zmienić pokój malucha w pokój dla ucznia. Zamiast przeprowadzać generalny remont, wystarczy, że do zestawu atestowanych mebli dziecięcych dokupisz biurko z kontenerem. Zarówno komoda z szufladami, jak i duża szafa na odzież doskonale spełnia swoje funkcje także w przestrzeni zaaranżowanej dla starszego dziecka.
Uniwersalna kolorystyka mebli dziecięcych sprawia, że zmieniając kilka detali, zmienisz charakter całego wnętrza. Ładnie urządzony pokój zapewni dziecku dobre samopoczucie i sprawi, że chętnie będzie w nim przebywać.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie Twojego maleństwa meble dziecięce wykonaliśmy z najlepszych komponentów. Meble z kolekcji Calmo są atestowane. Spełniają polskie i europejskie normy pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
Zapewnij swojemu dziecku komfort i wygodę. Wybierz meble, które Twój skarb pokocha od razu.

Zobacz też

  1. Jakie meble młodzieżowe polecacie? 4 najczęściej wybierane zestawy
  2. Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?
  3. Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?