Meble Bota

Meble Bota (9 produktów)

Meble Bota to propozycja do nowoczesnych i minimalistycznych salonów. Ciekawe połączenie kolorów oraz nietypowa forma mebli, szczególnie wiszącej witryny, przykuwa uwagę i sprawia, że meble są... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Wysoka jakość wykonaniaPojemne i funkcjonalne bryłyNowoczesny design

Meble Bota(9 produktów)

Meblościanka Bota 09

1 229 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Szafka RTV Bota 40

589 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble Bota

Meble Bota to propozycja do nowoczesnych i minimalistycznych salonów. Ciekawe połączenie kolorów oraz nietypowa forma mebli, szczególnie wiszącej witryny, przykuwa uwagę i sprawia, że meble są nietuzinkową dekoracją.

Meble do salonu Bota możesz zakupić w pojedynczych elementach, wśród których znajduje się wisząca witryna. Dzięki nierównomiernym rozłożeniu szafek prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. Dodatkowo jej forma została podkreślona modnym oświetleniem LED, które możesz używać bez obaw o podwyższony rachunek. Zastosowane oświetlenie jest energooszczędne. Kolejna pozycja od mebli Bota to szafka RTV, posiada ona dużą szufladę, w której możesz przechowywać domowe akcesoria oraz liczne półki, przydatne do wkomponowania np. dekoderów. Ostatnim elementem tej kolekcji jest wisząca półka o prostej i minimalistycznej formie, która współgra oraz dopełnia pozostałe elementy.

Zobacz też

  1. Komody w nowoczesnym wydaniu.
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Przytulny salon. Inspiracja.

    Ostatnie komentarze klientów: