×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Bota

(4 produktów)

Meble Bota

Meble Bota to propozycja do nowoczesnych i minimalistycznych salonów. Ciekawe połączenie kolorów oraz nietypowa forma mebli, szczególnie wiszącej witryny, przykuwa uwagę i sprawia, że meble są nietuzinkową dekoracją.

Meble do salonu Bota możesz zakupić w pojedynczych elementach, wśród których znajduje się wisząca witryna. Dzięki nierównomiernym rozłożeniu szafek prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. Dodatkowo jej forma została podkreślona modnym oświetleniem LED, które możesz używać bez obaw o podwyższony rachunek. Zastosowane oświetlenie jest energooszczędne. Kolejna pozycja od mebli Bota to szafka RTV, posiada ona dużą szufladę, w której możesz przechowywać domowe akcesoria oraz liczne półki, przydatne do wkomponowania np. dekoderów. Ostatnim elementem tej kolekcji jest wisząca półka o prostej i minimalistycznej formie, która współgra oraz dopełnia pozostałe elementy.

Zobacz też

  1. Komody w nowoczesnym wydaniu.
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Przytulny salon. Inspiracja.

    Ostatnie komentarze klientów: