Sypialnia Adita

(6 produktów)

Sypialnia Adita

Adita to propozycja do sypialni urządzonej zarówno w stylu nowoczesnym, jak i skandynawskim. Urzeka prostym wzornictwem i funkcjonalnością. Podstawą systemu sypialnianego jest solidne łóżko małżeńskie. Szerokie nogi łóżka zapewniają stabilny podpór. Nieodłączny detal w każdej sypialni, czyli stolik nocny w linii Adita ma dwie szuflady, które są praktycznym schowkiem na podręczne akcesoria.
Prosta geometryczna bryła szafy z drzwiami przesuwnymi wprowadza do wnętrza wrażenie ładu i harmonii. Wewnątrz szafa ma wyraźnie oddzielone strefy przechowywania, co ułatwia utrzymanie porządku.
Nowoczesna komoda zachwyca świeżym designem i symetrycznym podziałem półek. Szafki boczne wypełnione są półkami, podczas gdy część centralną stanowi rząd szuflad. Tak zorganizowana przestrzeń pozwoli Ci efektywnie wykorzystać każdy zakamarek zestawu. Meble do sypialni dostępne są w jasnych barwach z modnym deseniem w odcieniach naturalnego drewna. Wysokogatunkowe komponenty użyte w procesie produkcji mebli sprawią, że sypialnia Adita będzie zachwycać nienagannym wyglądem przez długi czas.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  2. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.
  3. Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.

    Ostatnie komentarze klientów: