×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Montreal

(7 produktów)

Sypialnia Montreal

Meble do sypialni Montreal prezentują ciekawe połączenie bieli z elementami drewna. Białe meble doskonale rozjaśniają przestrzeń oraz sprawiają, że pomieszczenia wydają się większe, natomiast akcent drewna nadaje przytulności. Wybierając sypialnię Montreal dysponujesz kilkoma wariantami wyboru mebli.

Wśród nich duże szafy z drzwiami uchylnymi, w ich wnętrzu nie zabraknie miejsca do układania oraz wieszania ubrań. Dodatkowo, na środkowych frontach szafy, zostało umieszczone lustro. Kolejny element kolekcji Montreal to łóżko małżeńskie, które opiera swoją konstrukcję na ciekawych nogach.

Biała komoda oraz stoliki nocne mogą okazać się niezbędnym uzupełnieniem zestawu. Meble dostarczą dodatkowego miejsca do przechowywania ubrań lub drobnych akcesoriów.

Zobacz też

Ostatnie komentarze klientów: