×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Franka

(17 produktów)

Meble Franka

Meble Franka to ciekawe połączenie trzech styli: nowoczesności – która przejawia się w zastosowanym oświetleniu LED, elegancji – została ona osiągnięta poprzez wykończenie frontów w macie oraz skandynawski urok i lekkość, która została uzyskana dzięki szczupłym nóżkom. Taka kombinacja musi gwarantować świetny wygląd!

Meble Franka to kolekcja dedykowana salonowi. W jej ofercie znajdują się szafki pod telewizor z ciekawym rozmieszczeniem szuflad, półek oraz szafek. Kolejna pozycja to komoda, która występuje w kilku kombinacjach: klasycznej z szufladami i szafkami oraz w bardziej nowoczesnym wydaniu z częściowo przeszklonymi frontami. A elementem dekoracyjnym salonu mogą stać się wysokie witryny, regał na książki lub wiszące półki.

Meble do salonu Franka - jedna kolekcja, wiele możliwości.

Zobacz też

  1. Narożnik do małego pokoju – Jaki wybrać, by zyskać miejsce?
  2. Magia Meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!
  3. Sypialnia w salonie - inspiracja.

    Ostatnie komentarze klientów: