Sypialnia Tyzm(6 produktów)

Szafa przesuwna Tyzm 2D TZ11

1 075 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Komoda biała Tyzm TZ45

360 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko do sypialni Tyzm TZ31

425 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble do sypialni Tyzm I

2 065 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble do sypialni Tyzm II

1 700 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Sypialnia Tyzm

System Tyzm to przede wszystkim bardzo wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne meble do sypialni.
To właśnie dzięki nim nowocześnie zaaranżujesz pomieszczenie, dodając wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Urządzając sypialnie, musimy pamiętać, że to właśnie tutaj spędzamy co najmniej jedną trzecią życia, dlatego zastosowane meble powinny spełniać wszystkie oczekiwania i zapotrzebowania.
Najważniejszym elementem, na którym nie warto oszczędzać, jest oczywiście łóżko. To ono stanowi podstawę i fundament, na którym zbudowana zostanie cała aranżacja.
Łóżko Tyzm jest nie tylko ładne, ale także zachęca do wypoczynku. Posiada charakterystyczny, prosty zagłówek, zabezpieczający ścianę przed zabrudzeniem.
Pojemna szafa, będąca częścią systemu, świetnie sprawdzi się w roli garderoby. Wyposażona została w drążki na wieszaki oraz półki, które umożliwią łatwą i schludną segregację odzieży.
Dodatkowym atutem szafy jest zastosowany w niej system drzwi przesuwnych, który odgrywa znaczącą rolę w małych i wąskich pomieszczeniach, oszczędzając miejsce potrzebne do jej otwarcia.
Komoda oraz stoliki nocne Tyzm okażą się bardzo praktyczne, szczególnie gdy będziemy potrzebować miejsca do przechowywania drobnych i podręcznych przedmiotów.
System Tyzm dostępny jest w gotowych zestawach oraz pod postacią pojedynczych elementów, które idealnie dopasujesz do siebie.
Całość wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu masz pewność, że będziesz cieszyć się z jej użytkowania przez długie lata.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem
  2. Mała sypialnia – Jakie meble wybrać? Zobacz 4 rozwiązania!
  3. Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

    Ostatnie komentarze klientów: