Sypialnia Niopi(8 produktów)

Sypialnia Niopi

Uwielbiasz otoczenie natury, przebywać wśród szumiących drzew i czerpać pełne odprężenie z ich obecności? Możesz uzyskać namiastkę tych doświadczeń wybierając meble Niopi do swojej sypialni. Ich obecność przypomni Ci spacer po lesie i pozwoli w pełni odprężyć się po ciężkim dniu.

Meble do sypialni Niopi choć zostały wykonane z płyt laminowanej to doskonale odwzorowują fakturę drewna. Widoczne są słoje oraz sęki. A na froncie szafy przesuwnej oraz wezgłowia łóżka została umieszczona wstawka o nierównym wykończeniu imitująca deskę z litego drewna.

Sypialnia Niopi, nie tylko przybliża naturę w naszych wnętrzach, ale również zapewnia wiele funkcjonalnych i pojemnych rozwiązań.

Decydując się na ten zestaw mebli do sypialni, zyskujemy dużą szafę, wyposażoną w drążki na wieszaki oraz liczne półki. Szafa przesuwna na jednym froncie posiada dwa poziome lustra o sporych rozmiarach.

Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnia komoda. Posiada ona cztery szuflady oraz dwie szafki z półkami.

Sypialnia to przede wszystkim wygodne łóżko małżeńskie. Model Niopi posiada akcent dekoracyjny w postaci podświetlania LED, znajdującego się na wezgłowiu. Obok łóżka mogą stanąć szafki nocne z szufladami.

Zobacz też

  1. Meble Niopi w inspiracji "Sypialnia na poddaszu".
  2. Sypialnia z kobiecym akcentem
  3. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.

    Ostatnie komentarze klientów: