Meble Uri(15 produktów)

Meble Uri

Meble do salonu Uri stworzone zostały z myślą o miłośnikach skandynawskich aranżacji wnętrz. Utrzymane w tonacji chłodów północy fronty poszczególnych mebli doskonale komponują się z deseniami drewna zdobiącymi blat każdej z brył. Osadzenie na nóżkach potęguje wrażenie przestronności i lekkości, dlatego Uri to również doskonałe meble do małego salonu.

W linii mebli do salonu przygotowaliśmy dla państwa serię najbardziej praktycznych i funkcjonalnych elementów. Wśród nich komody na nóżkach wyposażone w półki i szuflady. Szeroki wybór rozmiarów i kształtów umożliwia dopasowanie najlepszej komody zarówno do salonu, biura i do przedpokoju. Na szczególna uwagę zasługują regały na książki, które swój modny wygląd zawdzięczają m.in. zróżnicowanej kolorystyce – wnętrza części półek otwartych ozdobiono deseniami drewna w spójnym z pozostałymi elementami kolekcji odcieniu.

Kolekcja Uri to również dostosowane do gabarytów i wzornictwa nowoczesnych telewizorów szafki RTV, stolik kawowy z półkami oraz półki na książki i dodatki.

Zobacz też

  1. Mirjan by Toptextil aplikacja, która ułatwia aranżację wnętrz.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. Fotel do salonu – poznaj największe zalety wybranych modeli.

    Ostatnie komentarze klientów: