Meble Barsen(6 produktów)

Meble Barsen

Meble Barsen to ciekawe połączenie stylu skandynawskiego z nowoczesnością, prostej formy z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Meble młodzieżowe Barsen sprawią, że pokój nastolatka będzie modny i ciekawy. Z pewnością nie zagości w nim nuda! Meble charakteryzują się białym frontami, wykończonymi ramą w kolorze jasnego dęby oraz ciekawymi, przestrzennymi uchwytami.

W śród przedstawionej kolekcji, znajdziesz takie meble jak:

Pojemna szafa dwudrzwiowa, która pomieścić zmieniającą się garderobę nastolatka. Szafa została wyposażona w drążek na wieszaki oraz półkę. Jeśli jednak szafa nie zdoła uporządkować wszystkich ubrań z pomocą przychodzi wysoki regał z zamkniętymi półkami lub komoda, która posiada szuflady.

Pokój młodzieżowy mieści również dużo rzeczy, które warto wyeksponować: zdjęcia z przyjaciółmi, zdobyte nagrody czy pamiątki z wakacji. Dla takich przedmiotów warto wybrać witrynę, której front posiada szklaną wstawkę, a we wnętrzu znajduje się szklana półka.

Uczeń w swoim pokoju powinien mieć wygodne biurko do nauki oraz odrabiania lekcji. Biurko Barsen, oprócz szerokiego blatu posiada szafkę na szkolone przedmioty.

Zobacz też:

pokój dziecka

Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.

W wizji nastolatki, jej własnego pokoju, często brakuje miejsca na wygodne biurko, ( przecież można odrabiać lekcje na kolanie!) czy pojemnych szaf na ubrania oraz książki ( na podłodze zmieści się wszystko).

Zobacz więcej

pokój młodzieżowy

5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju

Urządzając pokój nastolatka musimy być na czasie. Nie wiesz co powinno się w nim znaleźć? My Ci wszystko powiemy, wystarczy, że przeczytasz nasz wpis!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: