Sypialnia Bralani(9 produktów)

Sypialnia Bralani

Linia Bralani to sypialniana inspiracja dedykowana miłośnikom nowoczesnego, umiaru i symetrii. Meble, z którymi nie tylko stworzysz sypialnię marzeń, ale także dostosujesz ją do swoich potrzeb, wybierając spośród szeregu funkcjonalnych elementów. Obszerne i wygodne łóżko do sypialni gwarantuje dobry sen. W systemie Bralani obiliśmy je tkaniną sprawiając, że jest jeszcze bardziej przytulne i miękkie. Wysoki zagłówek umożliwia wygodne oparcie przy czytaniu książki czy oglądaniu filmu przed snem. Atutem łóżka małżeńskiego jest duży pojemnik na pościel. Z kolei szafę do sypialni zaprojektowaliśmy z myślą o wygospodarowaniu maksymalnej przestrzeni na przechowywanie gromadzących się rzeczy. Wyposażona w pojemną półkę oraz drążek na wieszaki pomieści wiele Twoich stylizacji. Zgrabną bryłę, modernistyczny minimalizm połączyliśmy z funkcjonalnością. Efekt? Absolutny MUST HAVE nowoczesnej sypialni - oszklona komoda i witryna wisząca. Dodatkowo możesz dokupić u nas oświetlenie Led, które nada meblom industrialnego wyrazu.
System mebli do sypialni to również praktyczne półki wiszące, które nie tylko ozdobią ściany oraz będą dyskretnym schowkiem na Twoje ulubione książki. Linię sypialnianą dopełnia również stolik nocny z przestronnymi szufladami, które z powodzeniem pomieszczą podręczne akcesoria.
Potencjał udanego wystroju sypialni z meblami Bralani tkwi w doborze najbardziej desingesrkich kolorów, które możesz dowolnie łączyć, wprowadzając do swojego wnętrza dyskretną elegancję. Zaproponowane przez nas proste geometryczne kształty dają Ci gwarancję zachowania spójnego stylu Twojego wnętrza.

Ostatnie komentarze klientów: