Meble młodzieżowe Bralani(10 produktów)

Biurko Bralani BR08

390 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Bralani

Z kolekcją mebli Bralani stworzysz stylowy, a zarazem modny pokój młodzieżowy. Proste, geometryczne kształty oraz ograniczone do absolutnego minimum zdobienia sprawiają, że aranżacja zyskuje harmonijny nowoczesny look.
Najważniejszy element w pokoju ucznia to oczywiście biurko młodzieżoweBiurko z linii Bralani wyposażone jest w praktyczne szuflady i odpowiedniej wielkości blat roboczy. Przestrzeń nad biurkiem wypełniają półki na książki i dekoracje. Z kolei witryna wisząca z przeszkleniem efektownie wyeksponuje trofea i pamiątki z rodzinnych wycieczek. Dopełnij aranżację pokoju młodzieżowego zgrabnymi półkami zamkniętymi w kształcie kwadratów. Dzięki nim wnętrze zyska ciekawy wygląd a jego gospodarz dodatkowe miejsce na drobiazgi. W kolekcji mebli młodzieżowych nie mogło też zabraknąć szafy ubraniowej ze sporą ilością miejsca na odzież. Szafa dwudrzwiowa Bralani to prosty model bez zbędnych dekoracji – daj się zaskoczyć ponadprzeciętną pojemnością niepozornej szafy.
Skorzystaj z szerokiej oferty gotowych zestawów lub z pojedynczych elementów skonfiguruj własny system mebli dla nastolatka.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu – pomysły na wystrój dla wymagających.
  2. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  3. Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?

    Ostatnie komentarze klientów: