Meble Enil

(11 produktów)

Meble Enil

Maksimum funkcji, fuzja stylów i niestandardowe rozwiązania to cechy wyróżniające meble do salonu i jadalni Enil spośród innych. Ponadczasowa biel, szarość oraz desenie drewna zapewniają uniwersalne tło aranżacyjne, przez co salon będzie prezentował się harmonijnie i świeżo. Dzięki swojej prostocie i nienagannej elegancji meble systemowe doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz.

Z szeroką ofertą linii Enil urządzisz funkcjonalne i modne wnętrze. W kolekcji przede wszystkim prezentujemy bestsellerowe komody. Urzekają nietuzinkowym designem oraz nieprzeciętną funkcjonalnością. Sprytne rozwiązania naszych projektantów sprawiły, że komody wewnątrz oprócz półek zamkniętych posiadają też dekoracyjną półkę szklaną. Jako że miejsca na przechowywanie nigdy dość takie przystosowanie pozwoliło wygospodarować dodatkową przestrzeń na twoje rzeczy. Meble Enil to również nowoczesne szafki RTV w różnych rozmiarach, a także bijący rekordy popularności stół rozkładany. Złożony nie zajmuje wiele miejsca, a po rozłożeniu będziesz mógł cieszyć się towarzystwem wielu gości. Dla wielbicieli spotkań przy kawie mamy również praktyczny stolik kawowy z półką na akcesoria.

Nowoczesny i świeży wygląd mebli do salonu i jadalni zachwyci wszystkich Twoich gości. Skorzystaj z dodatkowej możliwości zakupu oświetlenia LED, niech twoje meble nabiorą industrialnego blasku.

Zobacz też

  1. Trendy wnętrzarskie 2019. Zobacz co będzie modne w tym roku!
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Drzwi przesuwne – idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń.

    Ostatnie komentarze klientów: