×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Block

(8 produktów)

Meble młodzieżowe Block

Meble młodzieżowe Block zostały stworzone z myślą o funkcyjnych, praktycznych a zarazem modnych pokojach młodzieżowych. Zdajemy sobie sprawę, że pokój młodzieżowy musi spełniać kilka zadań jednocześnie. Być sypialnią, miejscem do nauki oraz spotkań ze znajomymi. Jednak nie każdy pokój posiada tak duży metraż, by swobodnie zagospodarować miejsce dla każdej z wymienionych funkcji. Dla właśnie takich pomieszczeń powstał system mebli Block. Jego podstawą jest piętrowe łóżko, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo miejsca.

Łóżko piętrowe Block.

Nie jest to typowe łóżko piętrowe, gdyż posiada ono tylko jedno łóżko, które zostało ulokowane w górnej części. Natomiast, w dolnej części znajduje się biurko do nauki. Dodatkowo konstrukcja łóżka opiera się na pojemnej szafie.

Szafy do pokoju młodzieżowego.

Meble młodzieżowe Block oferują również dwie szafy. Pierwsza, to duża dwudrzwiowa szafa w której mieści się drążek na ubrania oraz półki. Druga to bieliźniarka z szeregiem półek.

Komody młodzieżowe Block

W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże odpowiednia ilość szafek. Szczególnie w pokoju ucznia, który potrzebuje miejsce na książki oraz zeszyty. W tym celu z pewnością sprawdzą się komody. System mebli Block oferuje: nowoczesną komodę oraz komodę z półkami. Komoda z półkami oprócz miejsca do chowania przedmiotów, stwarza przestrzeń do ekspozycji np. zdobytych nagród czy pamiątek z szkolnych wycieczek.

Szafka RTV oraz stolik kawowy.

Uzupełnieniem zestawu mebli młodzieżowych Block jest stolik kawowy oraz szafka RTV. Wszystkie meble z kolekcji są utrzymane w białej kolorystyce z modnym akcentem drewna oraz nie posiadają uchwytów. Funkcję uchwytów pełnią wyprofilowane i wysunięte poza obrys korpusu fronty. Meble Block, w przykładowej aranżacji możesz zobaczyć -> -> tutaj <- <-

Ostatnie komentarze klientów: