Meble łazienkowe Inktiw

(2 produktów)

Meble łazienkowe Inktiw

Meble łazienkowe Inktiw to modele nawiązujące do nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Przejawia się on poprzez minimalizm oraz wykończenie mebli łazienkowych na wysoki połysk. Elementem charakterystycznym mebli jest delikatne zdobienie w frontach szafek łazienkowych oraz wykończenie przy uchwytach wykonanych z tworzywa sztucznego. Meble łazienkowe Inktiw są meblami wiszącymi, dzięki czemu z łatwością utrzymasz nienaganny porządek w łazience.

Białe meble łazienkowe.

Meble łazienkowe Inktiw są dostępne w białym kolorze. Biel w łazience sprawia, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe oraz jaśniejsze. Biel nawiązuje do czystości, dlatego dobrze sprawdza się w łazience. Białe meble łazienkowe chętnie są wybierane do współczesnych i nowoczesnych łazienek.

Meble łazienkowe – rozkład szafek

Decydując się na meble do łazienki Inktiw zyskujesz kilka pojemnych i funkcjonalnych szafek, jest to: Zestaw: szafka pod umywalkę z ceramiczną umywalką. Szafka została wyposażona w dwie głębokie oraz pojemne szuflady.

Szafka wisząca z lustrem. Za jej frontami znajdują się 3 półki. Lustro oraz półki są podświetlone oświetleniem LED.

Kolejne meble to szafka wysoka, która posiada szereg półek oraz jedną szufladę. Dwie mniejsze szafki z półkami, dolna również posiada jedną szufladę.

Dodatkowym atutem mebli do łazienki Inktiw jest system cichego domyku zastosowany w szafkach oraz szufladach. Twoja łazienka stanie się bardzo nowoczesna! 

Zobacz też

  1. Nowoczesna łazienka – inspiracja.
  2. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację.
  3. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?

    Ostatnie komentarze klientów: