×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Neria

(1 produkt)

Meble łazienkowe Neria

Każdy chciałby poczuć się w swojej łazience luksusowo – nie tylko od święta.
Czym jest w dzisiejszych czasach luksus? Kiedyś określano tak rzeczy drogie i trudno dostępne. Dziś ta definicja jest znacznie szersza.
Luksus może przejawiać się także w meblach łazienkowych i oznaczać ich wysoką jakość, doskonałe wykonane, funkcjonalność, oraz niebanalny i niespotykany wygląd.
Dlatego warto zdecydować się na niepowtarzalne meble łazienkowe Neria, będące nie tylko doskonałą dekoracją łazienki, ale także będą stanowić idealne miejsce do przechowywania środków czystości czy kosmetyków.
Meble do łazienki Neria stworzone zostały z wysokojakościowej płyty laminowanej oraz płyty MDF, zapewniając tym samym długoletnią satysfakcję z użytkowania.
Meble te wyposażone zostały w system cichego domykania, prostokątną umywalkę idealnie pasującą do szafki oraz oświetlenie LED wiszącego lustra.

Zobacz też

  1. Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna
  2. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację
  3. Mała łazienka w bloku – porady aranżacyjne

    Ostatnie komentarze klientów: