×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Somo

(6 produktów)

Meble łazienkowe Somo

Meble Somo to uniwersalne meble łazienkowe, które dzięki stonowanej kolorystyce będą współgrać z bogatą paletą barw. Elementem charakterystycznym mebli są prostokątne, metalowe uchwyty oraz oświetlenie LED zastosowane w wiszącej szafce z lustrem. Dodatkowe światło z pewnością ułatwi wykonywanie makijażu.

Meble łazienkowe Somo występują w kilku wariantach. Jednak, każdy ze zestawów posiada wspomnianą wcześniej szafkę z lustrem oraz szafkę pod umywalkę. W jej wnętrzu znajdują się szuflady. Meble do łazienki powinny gwarantować dużo miejsce do przechowywania łazienkowych akcesoriów. Dlatego w każdym zestawie znajduje się dodatkowa szafka wyposażona w szereg półek oraz jedną szufladę.

Meble łazienkowe Somo posiadają kilka udogodnień, a pierwszym z nich jest system cichego domyku, dzięki któremu zapomnisz o trzaskających drzwiczkach i niechcianej pobudce pozostałych domowników. Drugi plusem jest możliwość zawieszenia szafek na ścianie. Brak nóżek ułatwia sprzątanie łazienki, bez problemu dotrzesz do każdego zakamarka! Ponadto w zestawie znajduje się ceramiczna, prostokątna umywalka.

Meble Somo sprawią, że Twoja łazienka będzie praktyczna, funkcjonalna oraz modna!

Zobacz też:

Meble do łazienki

Wąska łazienka – 5 pomysłów aranżacyjnych

Decydujesz się na remont wąskiej łazienki?
Znakomicie! Zajrzyj do naszego wpisu i zainspiruj się.

Zobacz więcej

Meble łazienkowe

Aranżacja małej łazienki w bloku

Jesteś posiadaczem małej łazienki w bloku?
Świetnie się składa! Znamy praktyczne rozwiązania aranżacyjne, które mogą Ci pomóc. Przeczytaj nasz wpis i zainspiruj się.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: