Meble łazienkowe Somo

(6 produktów)

Meble łazienkowe Somo

Meble Somo to uniwersalne meble łazienkowe, które dzięki stonowanej kolorystyce będą współgrać z bogatą paletą barw. Elementem charakterystycznym mebli są prostokątne, metalowe uchwyty oraz oświetlenie LED zastosowane w wiszącej szafce z lustrem. Dodatkowe światło z pewnością ułatwi wykonywanie makijażu.

Meble łazienkowe Somo występują w kilku wariantach. Jednak, każdy ze zestawów posiada wspomnianą wcześniej szafkę z lustrem oraz szafkę pod umywalkę. W jej wnętrzu znajdują się szuflady. Meble do łazienki powinny gwarantować dużo miejsce do przechowywania łazienkowych akcesoriów. Dlatego w każdym zestawie znajduje się dodatkowa szafka wyposażona w szereg półek oraz jedną szufladę.

Meble łazienkowe Somo posiadają kilka udogodnień, a pierwszym z nich jest system cichego domyku, dzięki któremu zapomnisz o trzaskających drzwiczkach i niechcianej pobudce pozostałych domowników. Drugi plusem jest możliwość zawieszenia szafek na ścianie. Brak nóżek ułatwia sprzątanie łazienki, bez problemu dotrzesz do każdego zakamarka! Ponadto w zestawie znajduje się ceramiczna, prostokątna umywalka.

Meble Somo sprawią, że Twoja łazienka będzie praktyczna, funkcjonalna oraz modna!

Zobacz też:

Meble do łazienki

Wąska łazienka – 5 pomysłów aranżacyjnych

Decydujesz się na remont wąskiej łazienki?
Znakomicie! Zajrzyj do naszego wpisu i zainspiruj się.

Zobacz więcej

Meble łazienkowe

Aranżacja małej łazienki w bloku

Jesteś posiadaczem małej łazienki w bloku?
Świetnie się składa! Znamy praktyczne rozwiązania aranżacyjne, które mogą Ci pomóc. Przeczytaj nasz wpis i zainspiruj się.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: